Avrupa Yakası Konut Projeleri Beşiktaş Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Nidapark Küçükyalı

Nidapark Küçükyalı a


Nidapark Küçükyalı projesi, Anadolu yakasında bulunmakta ve büyük ilgi görmektedir. Özellikle manzarası ve eşsiz görünümü ile İstanbul’un gözde projeleri arasında da büyük yer tutmaktadır. Her bütçeye uygun daire seçenekleri ile göz alan Nidapark Küçükyalı, Tahincioğlu ayrıcalığı ile müşterilere sunulmaktadır. Özellikle Adalar manzarasının da bulunması, müşteriler için çok daha ilgi artırıcı özellik taşımaktadır. 1+1’den başlayarak 4+1’e kadar değişen seçenekler sayesinde müşteriler kendilerine uygun olan daireleri seçmek konusunda da ikilemde kalmamaktadır. Her kesimden ya da her sektörden kişi için proje kapsamında daireler bulunmaktadır.

Nidapark Küçükyalı Proje Görselleri

Proje 10 adet konut ve 4 adet ofis bloğundan meydana gelmektedir. havuzlar, yeşil alanlar ve eşsiz manzara da projenin çok fazla talep görmesine neden olmaktadır.

Projenin en büyük özelliği, adalar manzarasının bulunmasıdır. Özellikle kentleşmenin çok ileri seviyede olduğu İstanbul’da manzara bulabilmek oldukça güçtür. Bu nedenle adalar manzarasına nazır olan Küçükyalı projesi ile müşteriler eşsiz manzaranın da tadına varmaktadır. Proje, konum itibari ile de çok işlek bir noktada yer almaktadır. E5 karayoluna çok yakın mesafede bulunan Nidapark Küçükyalı, metro istasyonuna da 5 dakika kadar kısa bir mesafede yer almaktadır. Etrafında alışveriş merkezleri, okullar, kafeler ve restoranlar yer almaktadır. Site dışında aktivitelere yer vermek isteyen daire sahipleri çevrede yer alan aktivite merkezlerinden de kolaylıkla faydalanabilmektedir.

Nidapark Küçükyalı Kat Planı

Nidapark Küçükyalı’dan İstanbul’un her noktasına ulaşım oldukça kolaydır. Özellikle sabah trafik sıkıntısı çekenler E5 karayolu üzerinden istedikleri noktaya kısa vadede ulaşabilmektedir. Küçükyalı metro istasyonu ile de ulaşım sağlayabilmek mümkündür. Sahil yolu da proje alanına yakın mesafede bulunduğundan daire sahipleri istedikleri ulaşım seçeneği ile rahatlıkla yolculuk yapabilmektedir. Genellikle şahsi araçlarını kullananlar da bu proje kapsamında park sorunu da yaşamamaktadır. Proje kapsamında bulunan otoparklar ile araçlar da güvence altına alınmaktadır.

Nidapark Küçükyalı Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=cnSXGAY_brU” width=”900″ height=”900″]

Bostanlı vapur iskelesi de ulaşım seçenekleri arasında yer almaktadır. Deniz yolu ile seyahat etmek isteyenler bu ulaşım yolunu seçebilmektedir. 25 dakikalık mesafede bulunan Sabiha Gökçen Havaalanı da proje için büyük avantaj sağlamaktadır.

Nidapark Küçükyalı projesi kapsamında 1+1’den 4+1’e farklı daire seçenekleri mevcuttur. Küçükyalı Burgaz, Küçükyalı Kınalı, Küçükyalı Heybeli, Küçükyalı Sedef ve Küçükyalı farklı etapları oluşturmaktadır. Nidapark Küçükyalı Kınalı 3 bloktan oluşmaktadır ve farklı daire seçenekleri mevcuttur. İçerisinde yeşil alanlar ve tesisler bulunmaktadır. Küçükyalı Burgaz ise 328 daireden oluşmaktadır. peyzajın ön planda olduğu etapta kafeteryalar ve havuzlar da bulunmaktadır. Küçükyalı Heybeli’de genellikle 2+1 ve 1+1 seçenekleri mevcuttur. Küçükyalı Sedef ise 2 bloktan oluşmakta ve manzarası ile göz doldurmaktadır. Nidakule Küçükyalı’da ofis seçenekleri oldukça fazladır. Marmara Denizi’ni gören blok, manzarası ile görsel şölen sunmaktadır.

Nidapark Küçükyalı Nerede

Proje kapsamında tüm daireler akıllı ev sistemi ile inşa edilmiştir. Son teknoloji ürünler de daire içerisinde yer almaktadır. Ankastre set, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi ekstralar da kullanıcılara sunulmaktadır. Fitness salonları, yürüyüş parkurları, son güvenlik sistemi ve yeşillik alanları ile Nidapark Küçükyalı şehrin monotonluğundan sıkılanların tercih edebileceği bir projedir. Özellikle çocuklu aileler için hazırlanan çocuk parkları da pek çok aktivitenin yapılabilmesi için özellikle tasarlanmıştır. Dairelerin metrekareleri ise 108’den başlayarak oda sayısına göre değişiklik göstermektedir. Son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen bloklar tamamen daire sakinlerinin güvenliği de düşünülerek dizayn edilmiştir. Site giriş çıkışları özel güvenlikler tarafından kontrol altında tutulmakta, yabancı araç girişleri engellenmekte ve site sakinleri için güvenlik önlemleri hat safhada tutulmaktadır.

Nidapark Küçükyalı Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 60 m²  – 73 m² 591.000 ₺
2+1 90 m² – 100 m² 786.000 ₺
3+1 159 m² – 178 m² 1.329.000 ₺
4+1 246 m² 1.854.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.