Avrupa Yakası Konut Projeleri Esenyurt Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

NLive Bahçeşehir

nlive bahçeşehir daire görselleri 4 a


Birbirinden değişik projelere imza atan Özyurtlar İnşaat Nlive Bahçeşehir ile yepyeni bir projeyi daha sahiplerine tanıtmaya başlamıştır. Türkiye’deki ilk uydu kenti niteliği taşıyan ve Bahçeşehir’de konumlandırılan Nlive Bahçeşehir, merkez noktalardan birinde yer almaktadır. 18500 metre karelik alanda konumlandırılan proje yakın bir zamanda da hayata geçirilmiştir.

NLive Bahçeşehir Daire Görselleri

Merkeze çok yakın olması ulaşımın kolay olması ve çevresinde çok fazla Alışveriş Merkezi bulunması nedeniyle İstanbullular tarafından tercih edilmektedir. Projenin TEM otoyolu ile bağlantısı bulunmaktadır. TÜYAP fuar merkezi, Atatürk Havalimanı, Torium Alışveriş Merkezi, Marmara Park Alışveriş Merkezi, Migros ,Koçtaş ve Bauhaus projenin çevresinde yer alan alışveriş merkezleri arasında yer almaktadır.

NLive Bahçeşehir Kat Planları

21 kattan ve yalnızca 1 bloktan oluşan proje, 4 artı 1, 2 artı 1 ve 3 artı 1 olmak üzere 3 farklı daire tipinden oluşmaktadır.  4 artı 1 olan dubleksler daha çok geniş aileler tarafından tercih edilmektedir. Sitenin kendine has bir havası olmasının yanı sıra aileler için de özel bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Klasik bir sitenin dışında yer alan ve farklı bir dünya yaratan Nlive, barbekü keyfi özelliği açısından da ön planda tutulmaktadır. Piknik alanları, barbekü alanları, şehir dışındaki oksijenin yaşanması açısından İstanbulluların tercihi olan bu proje komşulukları da yeniden hayata geçirebilmek amacıyla teras katlarından Play Station salonlarına, sinema salonlarından havuzlara kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

Ailelerin sosyalleşebilmesi ve nezih bir alanda çocuklarının yetiştirebilmesi için tasarlanmış olan bu proje İstanbul’un hemen hemen her semtine de yakındır.

Projenin Genel Özellikleri

  • 98 Adet konut ile komşuluklar gelişmekte ve bir arada yaşamanın geliştirilmesi amacıyla adımlar atılmış olmaktadır. Günümüzde komşulukların öldüğü düşünüldüğünde Nlive bu nokta için oldukça iyi bir fırsattır. Çocuklar için de oyun arkadaşları bu site sayesinde oluşabilmektedir.
  • 6 adet asma kattan oluşan dükkan bulunmaktadır. Site içerisinde ticari faaliyet göstermek isteyen kişiler bu dükkanlardan faydalanabilmektedir. İş yerinin İstanbul’un uzak noktalarında olmasından şikayet edenler için oldukça iyi bir fırsattır.
  • Bahçeler yeşillik ve ağaçlar içerisinde yer almaktadır. Böylece çocuklar için de oksijenli bir oyun alanı oluşmaktadır. Şehir hayatında aktivite gerçekleştiremeyen çocuklar bu noktada oldukça şanslıdır.
  • Otopark ile site sakinleri araçlarını güvence altına alabilmektedir. Site sakinlerinin araç sayısına göre ayarlanan otopark alanı, misafir araçlar için de ayrı olarak tasarlanmıştır.
  • Teras seçenekleri ile site sakinleri rahat bir nefes alabilmekte, çay kahve gibi etkinliklerini site sakinleri ile birlikte gerçekleştirebilmektedir.

NLive Bahçeşehir Nerede

Sosyal İmkanlar

  • Yüzme havuzları ile büyükten küçüğe herkes hem spor yaparken aynı zamanda yaz ya da kış fark etmekten aktivitelerini gerçekleştirebilmektedir.
  • Spor salonu da bulunan projede İstanbul’un farklı ilçelerinde spor salonu aramaya gerek bulunmamaktadır. Site içerisinde yer alan spor salonundan site sakinleri faydalanabilmektedir.
  • Cafe restoranlar ile farklı etkinlikler düzenlenebilmekte, misafirler site içinde bu alanlarda ağırlanabilmektedir.
  • Sauna, hamam, sinema gibi ekstralar da projeye dahildir.

 

NLive Bahçeşehir Fiyat Listesi

Daire Tipi Fiyat
2+1 473.000 ₺
3+1 627.000 ₺

Kısacası Nlive ile her alanda aktif olmak mümkündür. Böyle bir sitede oturup sosyal olmamak pek de mümkün değildir. Nlive Bahçeşehir ile sosyallikten uzaklaşmış olan kişiler de büyük fayda sağlayabilmektedir. Çocuktan gence, yaşlıdan erişkin olan tüm insanlara hitap eden Nlive, her türlü aktivite olanağı ile tüm ihtiyaçları karşılayabilme niteliğine sahiptir. Özellikle Özyurtlar İnşaat Türkiye’de gerçekleştirdiği projeler ile daima başarılı olabilmeyi de sağlamıştır. Birbirinden farklı projeleri arasında yine eksiksiz bir tasarıma imza atan Özyurtlar İnşaat, bu proje ile çok konuşulmaya devam edecektir.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.