Avrupa Yakası Konut Projeleri Esenyurt Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Nlogo istanbul

nlogo istanbul a


İstanbul Avrupa Yakasında yükselen Nlogo İstanbul, başlı başına sahip olduğu özellikleriyle beraber Avrupa Yakası’nın yeni yüzü olmaya aday durumda. Eğlenceli, keyifli ve aynı zamanda bir o kadar da gelişmiş sosyal olanakları açısından diğer yaşam projelerinden ayrılan yapıya sahip. Nlogo İstanbul, doğanın kalbinde ilham alınarak oluşturulmuş stiliyle beraber çevreye uyum sağlıyor.

Nlogo İstanbul Galeri

Sahip olduğu her ayrıntısıyla beraber bir yaşam projesinden bekleneni ve daha fazlasını sunuyor olması sayesinde, özgün tasarımıyla ön plana çıkıyor. Nlogo İstanbul mutlu bir yaşam konseptini beraberinde getiriyor olduğu gibi bununla beraber yatırım açısından da çok özel olduğunu ortaya koyuyor. Nlogo İstanbul ile her açıdan oldukça yüksek düzeyde geliştirilmiş olan yaşam projesi, yapılan yatırımların geri dönüşünü sağlamada da beklentileri karşılıyor.

Nlogo İstanbul Kat Planları

Nlogo İstanbul’un Standartların Üzerinde Sosyal Olanakları

Bir yaşam merkezinin olmazsa olmazı sosyal olanaklarıdır. Nlogo İstanbul yaşam projesi, sosyal olanaklar açısından gelişmiş şekilde tasarlanmış olması sayesinde oluşturulan alanlarda keyifli vakit geçirebilmeyi mümkün kılıyor. Her noktasından kalite yükseliyor olduğu gibi aynı zamanda eğlenceli zaman geçirebilmek adına düşünülen tasarımlar mevcut oluyor.

Nlogo İstanbul Sosyal Olanakları;

 • Çocuk Oyun Alanları
 • Spor Salonu
 • Yürüyüş Parkurları
 • Basketbol Sahası
 • Açık-Kapalı Yüzme Havuzu
 • Sinema Salonu
 • Giyinme Odaları
 • Lobi-Cafe Bar
 • Çocuk Oyun Odası
 • Fitness Center
 • Süs Havuzları
 • Rekreasyon Alanları
 • Türk Hamamı
 • Sauna olacak şekilde sıralanıyor.

Nlogo İstanbul Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=KwquZl69TRc” width=”900″ height=”900″]

Şehrin Merkezinde Lüks Yaşam ve Cadde İstaNbul

Nlogo İstanbul projesi, 310.000 m2’lik bir alanı kapsıyor. 2.679 konut ile gerçeğe dönüştürülen projenin merkezinde 87 farklı ticari birim bulunuyor. Cadde İstaNbul olarak adlandırılan ticari birim noktası, hem lüksün hem de rahatlığın ortak adresi haline geliyor. Peyzaj açısından zengin mimarisi sayesinde doğal bir görünümü beraberinde getiriyor. Estetik açıdan güzel görünümünün yanı sıra, pek çok farklı mağazanın bir araya getiriliyor olması sayesinde alışverişin keyfi sonuna kadar yaşanabiliyor. Mutfak kültürü açısından gelişmiş noktaların içerisinde yer aldığı Cadde İstaNbul’da hayatın kusursuz haliyle yaşayabilmek mümkün kılınıyor. Uluslar arası markaların yer aldığı ve tüm bunlarla beraber Esenyurt’un en önemli alışveriş merkezinin içerisinde yer aldığı bir proje olması Nlogo İstanbul’u başlı başına farklı hale getiriyor.

Nlogo İstanbul Nerede

Nlogo İstanbul’da Tutkuyu Hissetmek

Yüksek yaşam standartlarıyla donatılmış olan Nlogo İstanbul, yaşam tarzını iş temposuna göre düzenlemeyi mümkün kılıyor. Zamanın değerli olduğunun farkında olarak oluşturulan tasarımlarla birlikte, hayatın merkezinin dışında kalmadan şehrin içinde bambaşka bir hayatı yaşayabilmek Nlogo İstanbul ile mümkün kılınıyor. Avrupa Yakası’nın önde gelen bölgesinde aranılan her lüksün içerisinde yer aldığı Nlogo İstanbul projesi sayesinde yükselen yaşam, benzeri olmayan standartları bir araya getiriyor. İstanbul’un kaotik yaşam tarzının uzağında olmak her an keyifli vakit geçirebilmeyi sağladığı gibi aynı zamanda proje içerisinde kolay ulaşımın mümkün kılınıyor olması sayesinde en özel şekilde yaşamı şekillendirebilmek de mümkün hale geliyor.

Nlogo İstanbul Fiyatları

Daire Tipi m² Arası Fiyat
1+0 40 m² – 50 m² 79.000 ₺
1+1 65 m² 199.000 ₺
2+1 85 m² – 125 m² 159.000 ₺
3+1 140 m² 259.000 ₺

İstanbul’un Merkezinde Keyfin Doruğuna Ulaşmak

Metropol şehrin merkezinde hem mutlu hem de sağlıklı yaşama açılan kapılar Nlogo İstanbul ile yükseliyor. Spor yapabilmeye olanak sağlayan sosyal alanlar, eğlence alanları, günün yorgunluğunun atılabileceği alanlar ve çok daha fazlasının içerisinde yer aldığı bir yaşam merkezi projesi olması sayesinde Nlogo İstanbul, her güne pozitif olarak uyanabilmeyi mümkün kılıyor. Gelişmiş yaşam olanaklarıyla birlikte mimari açıdan da tamamen konfor ve lüks odaklı olacak şekilde gerçekleştirilen çalışmalar dâhilinde, standartlar en üst seviyeye çıkarılıyor. Keyfin doruğuna ulaşarak İstanbul’un merkezinde kaliteli bir yaşama sahip olabilmenin mümkün hale gelmesi sebebiyle benzersiz anların keyfi hissedilebiliyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.