Ankara Konut Projeleri Esenboğa Konut Projeleri

Northgate Ankara

northgate ankara a


Türkiye’nin başkenti Ankara sadece iş dünyasında değil ekonominin merkezi olduğundan dolayı da önemli bir yere sahiptir. Ankara da yine büyük bir projeye daha tanıklık ediyor. ADN Atlas Yapı’nın imzası nüfus oranlarına da bakılmış, eğitim gelişimi de göz önünde bulundurularak yatırımcının da müşterinin de yüzünü güldürecek cinste.

Northgate Ankara Galeri

400 bin metrekareye sahip alanda konumlanacak olan bu proje şimdiden yeşilin huzurunu hissettirmektedir. Gölet ve şelalelere 30 Bin metrekare alan verilmiştir. Ne kadar huzur dolu bir tesis olacağının sinyallerini yakmıştır. Geniş yaşam alanı ile şimdiden ilgi gören projede yaklaşık 2 bin 300 adet home ofis vardır. Projeye göre home ofisler 2018 teslim edileceği bildirilirmiştir. Aileler için 1000 adet konut vardır ve konutlarda 2019 Mayıs ayında verilecektir. 1+0 dan 4+1 e kadar geniş seçeneği ile sizlerle buluşmayı bekleyen bu proje hayatınızda en güzel anları biriktirmek için sizleri bekliyor.280 bin TL den 1 milyon 218 bin arasında değişen proje konumundan dolayı yatırımda en önemli noktalardan biridir. Havaalanına yakınlığından dolayı konumu oldukça önemli bir yere sahiptir.

Northgate Ankara Kat Planları

Şimdi En geniş projeleri ile Northgate Ankara kişiye özel %35 peşinat sunduğu bu proje de siz de ev sahibi olabilirsiniz. Neden mi Northgate Ankara?
Esenboğa Havaalanına yakın mesafe, su kanallarını bünyesinde barındıran sandalla gezebileceğiniz, yelkenlerle üstünden geçtiğiniz göletin, cennet parkıyla avmsiyle, otelleriye bambaşka bir proje ile geliyor.
En doğru yatırım yapabileceğiniz Northgate Ankara’da düşünülmemiş bir şeyi düşünmüş ve sürekli iş seyahati halinde olan sürekli ankara da ikamet edemeyen iş adamları düşünülerek tasarlanmış home ofisler, projede en ön planda olan ve dikkat çeken bölümdedir.

Northgate Ankara Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=9GpP1ho_F_I” width=”900″ height=”900″]

İçerisinin ayrı bir dünya olması planlanan Northgate Ankara projesinde kendi bünyesinde olacağı ayrıcalıklardan bahsedecek olursak, özel üniversitesi, hastaneleri gibi sağlık ve eğitim sektörünü de bu projenin içine alarak sizi de bu ayrıcalıklı dünyaya ayrıcalıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olmak için bu projeye adım atılmıştır.

Northgate Ankara Nerede

HUZURU EN ÇOK SİZ HİSSEDECEKSİNİZ!

Ankara’da ki parkların çokluğunu da göz önünde bulundurursak böyle bir park-bahçe görmediniz! İki yüz bin metre kare Northgate Ankara da Cennet Parkı yeşilin her tonunu içinde barındıran, her yorucu günün ardından, kendinizi resetleyebileceğiniz doğanın en güzel anlarına tanıklık edebileceğiniz türden! Proje özellikleri de oldukça ilgi çeken türden!

Northgate Ankara projesinde Sitenin özellikleri:

– Yüzme salonları
– Avm
– Göl
– Gölet
– Bahçe
– Sauna
– Fitness merkezi
– Çocuk oyun alanları
– Tiyatro merkezleri
– Restoranlar
– Okullar
– Hastaneler
– Residance’ler
– Yaşam bahçeleri
İle bir sitede olması gerekenden daha fazlasını bünyesinde bulunduran, her anınızın tadını çıkarabileceğiniz, bu alanda huzurunuz hiç eksik olmayacaktır.
Evlerin içleri de oldukça şık dizayn edilmiştir. Ankastre beyaz eşyalar ve merkezi ısıtma evleri daha cazip kılmaktadır. Yapı denetimi tamamlanmış, deprem yönetmenliğine uygun 7/24 güvenlik kamera sistemleri ile izlenilebilen, güvenlik düzeyi de üstün proje ile Northgate Ankara ya imza atılmıştır.

Tüm Ankara’nın çizgisini değiştirecek, iddialı, güvenli huzur dolu bir yaşam, kazandırmayı hedefleyen bu proje size hayatın daha huzurlu ve keyifli yanlarını gösterecek. Prestijli binalar, kuleler, 1000 adet lüks residance ile de hem kaliteli bir yaşam da değerinize değer katabilirsiniz. Yatırım da gözdesi olan bu proje de iş adamlarının düşünülmesiyle sadece Ankaralı iş adamları değil Türkiye’nin dört bir yanından ilgiyi üzerine toplayan proje 2018 de teslim edilecektir.

Northgate Ankara Fiyatları

Daire Tipi Fiyat
Düşük Home Ofis 280.000 ₺
Yüksek Home Ofis 1.250.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.