Anadolu Yakası Konut Projeleri Esenyurt Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Nota Residence

nota residence a


Özyurtlar Grubu çatısı altında hayata geçirilen Nota Residence, Esenyurt’un yeni yaşam alanı haline geliyor. İstanbul’un, gelişimini standartların üzerinde bir hızla gerçekleştiren noktası olan Esenyurt’ta konumlanan Nota Residence, fark yaratan özgün yapısıyla prestiji sunuyor. Esenyurt’un en önemli noktasında hazırlanan bir proje olmasıyla birlikte Nota Residence 84 daireden ve bununla birlikte 10 ticari alandan oluşuyor. 1+1 daireler, proje kapsamında bir blokta toplanıyor olduğundan dolayı hayata karşı farklı bir bakışla tasarım sunuluyor. Yaşanabilirlik açısından üstün özelliklerin buluşma noktası olduğu gibi, bunun beraberinde yatırım açısından da önemli fırsatlar Nota Residence çatısı altında hayata geçiriliyor. Alıcılar için her açıdan oldukça cazip bir proje unvanına sahip olmasıyla birlikte, sahip olduğu ayrıcalıkların tamamını yaşatmayı başarıyor.

Nota Residence Kat Planları

Gürültüden Uzak Prestijli Yaşam Nota Residence ile Yükseliyor

Şehir hayatının en istenmeyen detaylarından biri olan gürültü, hayat kalitesini aşağıya çekebiliyor. Nota Residence, gürültüden uzak yapısı sayesinde şehir hayatını bunun beraberinde sunuyor olmasıyla benzersiz bir proje halini alıyor. Sosyal olanaklar açısından gelişmişlik düzeyi sayesinde, yaşam alanından beklentilerin hepsini karşılayan özellikleri sayesinde Nota Residence’da yaşama değer katılıyor. Mimari açıdan en özel detayların içerisinde yer alacağı şekilde hayata geçirilen Nota Residence, estetik açıdan da bekleneni veriyor. Yaşam standartlarını en üst düzeye çıkaran yapısı sayesinde, dışarıdan bakıldığında bile etkileyici yapısını görebilmek mümkün hale geliyor.

Nota Residence Proje Görselleri

Nota Residence’da Güvenlik 7/24 Mevcut

Modern dokunuşlarla birlikte hayata anlam katan Nota Residence, şehrin tüm olumsuz etkilerinden uzaklaşabilmeye olanak sağladığından dolayı oldukça pozitif bir yaşam oluşturabilmeyi mümkün kılıyor. Kalabalık yaşam alanlarında eşine az rastlanır derecede var olan rahat yaşam olanakları sayesinde; sosyal olanakların keyfini çıkarabilmek hem rahatlatıcı hem de dinlendirici oluyor. Şehir hayatının en modern yorumunu sunan Nota Residence aynı zamanda komşuluk ilişkilerini de tıpkı eski dönemlerde olduğu gibi canlandıracak düzeyde sosyalleşebilmeyi sağlıyor. Üstün hayat konseptinin hayalden gerçeğe dönüştürüldüğü bir yaşam alanı oluşturulması hedef alınarak oluşturulan proje kapsamında beklentiler ve beklentilerden çok daha fazlasını bir arada yaşayabilmek mümkün hale geliyor. Güvenlik anlayışının her açıdan üstün tutulduğu bir proje olması sebebiyle, huzur ve güvenli bir şehir yaşamı kapılarını sizlere açıyor. Kartlı giriş ve görüntülü karşılama diyafonları sayesinde, ziyaretçilerin kim olduklarını tespit edebilmek mümkün hale geliyor.

Nota Residence Nerede?

Nota Residence’da Sosyal Alanlar Buluşma Noktası Haline Geliyor

Nota Residence sakinlerini bir araya getirecek özelliğe sahip olan sosyal alanlar, bir buluşma noktası olarak ön plana çıkıyorlar. Günün her anında vakit geçirebilmeye fırsat sunan alanlar; masa tenisi, cep sinema salonu, PlayStation odası, fitness center ve kış bahçesi olarak sıralanıyor. Kaliteli yaşam alanından beklentilerin tamamını bir araya getiren özel yapısı sayesinde günün yorgunluğu veya gün içerisinde boş vakitlerin eğlenceli şekilde değerlendirilebilmesinin keyfi en özel haliyle yaşanabiliyor.

Nota Residence Tanıtım Video

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=8Mjl-Y7-q1s” width=”900″ height=”900″]

Nota Residence Esenyurt’un Merkezinde

Merkezi lokasyon açısından sahip olduğu avantajı sayesinde Nota Residence’dan herhangi bir yere gitmek oldukça kolay hale geliyor. Atatürk Havalimanı’ndan 15 dakikalık, TÜYAP Fuar Merkezi’nden 10 dakikalık uzaklıkta yer almasıyla beraber İstanbul’un en önemli AVM’lerine sadece 5’er dakikalık mesafede konumlanıyor. Esenyurt Üniversitesi kampüsü başta olacak şekilde diğer kampüslere de oldukça yakın bir merkezde konumlanıyor olması sayesinde benzeri olmayan ulaşım avantajlarını beraberinde getiriyor. Nota Residence, sahip olduğu konumla beraber özel detayların kesişim noktası halini alıyor olmasıyla birlikte, bir bütün olarak fark yaratan proje oluyor. Nota Residence’da daire sahibi olmanın tüm ayrıcalıkları bir arada yaşanıyor.

Nota Residence Fiyatları

Daire Tipi Fiyat
1+1 189.000 ₺

1 Yorum

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.