Avrupa Yakası Konut Projeleri Esenyurt Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Ödül İstanbul

ödül istanbul a


İstanbul’un en önemli konumlarından biri olan Beylikdüzü’nde yeni bir yaşam projesi yükseliyor. Ödül İstanbul, Özyurtlar İnşaat çatısı altında hazırlanan bir proje olduğu gibi, tam anlamıyla şehri yaşayabilmeyi mümkün kılıyor. Şehrin hareketli bölgesinde bulunuyor olsa da olumsuz değil tüm pozitif özellikleri buluşturuyor. Huzur, ferah, konfor ve kaliteli bir yaşam olanağı Ödül İstanbul ile birlikte geliyor.

Ödül İstanbul Galeri

Akıl dolu dokunuşların içerisinde yer aldığı bir alan olmasıyla birlikte, Ödül İstanbul projesinde her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanıyor. Şehir hayatının dışına çıkmadan, konforu ve huzuru bir arada yaşayabilmeyi mümkün kılan Ödül İstanbul, toplamda 362.584 m2’lik bir alana yayılıyor. İstanbul’un merkezi noktasında kaliteli yaşama sahip olunduğunu hissettirecek yapısıyla birlikte Ödül İstanbul başlı başına farklı bir hayatı sunuyor.

Konum açısından sahip olduğu ayrıcalıkla beraber Ödül İstanbul, sosyal alanlar açısından da geliştirilmiş olan mimari yapısı sayesinde yaşam için sadece evi değil, bir bütün olarak her alanında ihtiyaçları karşılamaya yönelik yaşamı oluşturuyor. Ödül İstanbul’un tasarımı için kullanılan 1.sınıf kaliteye sahip malzemelerden, tasarım detayların ve alanında uzman çalışanlara kadar, her anlamda en önemli özelliklerin bir araya geldiği bir merkez halini alıyor.

Ödül İstanbul Kat Planları

Ödül İstanbul’un Merkezi Yapısıyla Pek Çok Nokta Yürüme Mesafesinde

İstanbul’daki şehir hayatında en çok mağdur duruma düşülen konuların başında ulaşım sıkıntısı geliyor. Ulaşımdan kaynaklı olarak ortaya çıkan problemler nedeniyle hayat şartları zorlaşıyor. Ödül İstanbul, İstanbul’da temel olarak ihtiyaç duyulan noktalara sadece yürüyüş mesafesinde bulunuyor.

E5, TÜYAP F.M, Metro-Metrobüs, Cami, Parklar, Okullar, Kolejler ve Aile Sağlığı Merkezi gibi temel ihtiyaçlarda kolay ulaşımın sağlanıyor olmasıyla birlikte bu yapıların tamamının yürüme mesafesinde olması sayesinde hayatın akışı trafikle sınırlandırılmadan devam edebiliyor. Trafik kaynaklı olarak yaşanabilecek ulaşım sorunlarının tamamının önüne geçen yaşam merkezi olarak Beylikdüzü’nde yeni bir hayatın başlangıcı olan Ödül İstanbul, bir o kadar da fark yaratan yapısı sayesinde hem kendi içerisindeki ulaşım kolaylıkları hem de dış noktalarla ulaşım kolaylıklarıyla benzersiz hale geliyor.

Ödül İstanbul Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=-bg5PZCmGY0″ width=”900″ height=”900″]

Ödül İstanbul’da Geniş Sosyal Olanaklarla Güzel Vakit Geçirme Fırsatı

Yeşil Park Alanları, Yüzme Havuzu, Tenis Kortu, Futbol Sahası, Basketbol Sahası, Güzellik Salonu, Fitness Salonu, Parti Salonu, Çocuk Kulübü, Açık/Kapalı Otopark, Mağaza & Dükkanlar, Cafe & Restaurantlar ve Oyun Parkı alanları sayesinde çok keyifli ve kaliteli zaman geçirebilmek mümkün. Şehir hayatının tüm özelliklerini içinde barındırıyor olsa da Ödül İstanbul, doğanın yani yeşilin özelliklerinden de ayrılmayan yapısını koruyor. Sahip olduğu benzeri olmayan özel yapısı sayesinde, kusursuz bir yaşamın öncüsü haline gelen Ödül İstanbul, yarattığı farklar sayesinde yaşam merkezinden çok daha fazlası oluyor. Bir bireyin ihtiyacı olan her özelliği ve daha fazlasını barındırıyor olmasıyla beraber aile yaşamı için de uygun olmasıyla kalitenin mimarına dönüşüyor.

Ödül İstanbul Nerede

Ödül İstanbul’da Yaşam Yeni Baştan Şekilleniyor

Birbirinden özel noktaların içerisinde yer aldığı Ödül İstanbul, Özyurtlar İnşaat’ın sunduğu yaşam projesi olarak gerçeğe dönüştürülmüş olmasıyla birlikte mükemmel teklifleri sunuyor. Farklı ihtiyaçlar düşünülerek oluşturulmuş daire fırsatlarının her biri en iyiye ulaşabilmeyi sağlıyor olduğu gibi aynı zamanda yaşamı yeni baştan şekillendiriyor olması sayesinde farkı hissettirmeyi başarıyor. Ödül İstanbul, sahip olduğu kendisine özel konseptiyle birlikte şehrin merkezi noktasında standart seviyenin üzerine çıkarak daha fazlasını yaşayabilmeyi mümkün kılıyor. Ödül İstanbul, İstanbul’un önde gelen yaşam alanlarından biri olarak varlık gösteriyor olması sayesinde sahip olduğu özel detaylarla birlikte alıcılara uygun fiyat seçeneklerinden sunuluyor.

Ödül İstanbul Fiyat Listesi

Daire Tipi Fiyat
1+1 219.000 ₺
2+1 346.000 ₺
3+1 524.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.