Ankara Konut Projeleri Eryaman Konut Projeleri

Panorama Plus EryamanDimaş İnşaat yapı projesi olarak inşa edilen Panorama Plus Eryaman Evleri, akıllı bir yaşam projesi olarak üretilmiştir. Site hayatının ihtiyaç duyduğu her türlü detay düşünülerek çok amaçlı bir kullanım site sakinlerinin beğenisine sunulmaktadır. Panorama Plus Eryaman projesi kapsamında geniş ev projeleri, sosyal aktiviteler yaşayanlar için ihtiyaç duyulan her şeye ulaşmayı kolaylaştırmaktadır.

Panorama Plus Eryaman Proje Görselleri

Panorama Plus evleri sayesinde başkent içinde en güzel yaşam alanları en yaşanabilir şekillerde tasarlanmıştır. Alışveriş, eğitim, sağlık, eğlence gibi birçok alanın bir arada kolaylıkla bulunabileceği yapı projesi özlemi duyulan bir hayatı site sakinlerinin ayağına getirmektedir.

Panorama Plus Eryaman Kat Planı

Panorama Plus Eryaman evleri site hayatı için başkentin göbeğinde en tercih edilebilir yaşam projesidir. İçinde yer alan çocuk oyun alanları sayesinde çocuklar özlemini çektikleri oyun oynama alanları ile buluşmaktadır. Ankara’da en büyük yapı projelerinden biri olan Panorama Plus projesi içinde yer alan yapılar şöyle belirtilmektedir:

 • Basketbol sahası
 • Tenis Kortu
 • Açık otopark
 • Kamelya
 • Yürüyüş yolu
 • Süs havuzu
 • Çocuk oyun alanları

Panorama Plus Eryaman Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=9D5NewPcvrU” width=”1600″ height=”1600″]

Ev ve araba sahibi olmaktan daha büyük bir sorun varsa o da sahip olunan arabayı park edecek yer bulamamaktır. Ancak Panorama Plus Eryaman sayesinde site içinde yer alan açık otopark, park yeri sorununu çözmektedir. Arabama zarar gelir mi, endişesini de ortadan kaldırmaktadır. Çeşitli spor alanlarıyla ilgilenmek isteyenler ve sağlıklı yaşam sürmek isteyenler için spor alanlarının bulunması da Eryaman evlerinde yaşamak için bir başka sebeptir.

Site içinde yer alan kamelyalar sayesinde yazın ve bahar aylarında dışarıda oturmak ve açık hava almak mümkün olmaktadır. Site içi komşulukların kamelyalarda içilen çaylarla yapılan sohbetler neticesinde geliştiği herkes tarafından bilinen bir detaydır. Süs havuzu sayesinde ise site sakinlerinin gayet iç açıcı bir site içi gezintisi yapması mümkün olmaktadır.

Panorama Plus Eryaman Nerede

Panorama Plus Eryaman konut tipleri de bu projeden ev sahibi olmak için bir diğer sebeptir. Geniş aileler ya da çocuklu aileler için geniş konutlar bu site içinde bulunmaktadır. 3+1 olarak tasarlanan konutların içinde yer alanlar ise şu şekilde ifade edilmiştir:

 • Ankastre beyaz eşya
 • Merkezi ısıtma ile birlikte pay ölçer
 • Ebeveyn banyosunun yanı sıra ebeveyn giyinme odası
 • Balkon
 • Depo ya da kiler olarak kullanılabilecek bir oda

Bunların dışında bir de bina özellikleri içinde belirtilen birkaç kullanım avantajı bulunmaktadır. Bunlar içinde: Su deposu, hidrofor, jeneratör, asansör bulunmaktadır. Yeni yapılan sitelerde ve binalarda artık asansör sıklıkla yapılmaktadır. Ancak her bina içinde su deposu, jeneratör gibi ekstra avantaj sağlayan yapılara pek rastlanmamaktadır. Su deposu sayesinde su kesintisi sırasında yaşanacak mağduriyetin önüne geçmek amaçlanmaktadır. Bunun dışında jeneratör avantajının bulunması da elektrik kesintisinin ev içinde herhangi bir elektronik cihaz kullanımının engellenmesinin önüne geçmektedir. Site toplamda 3 bloktan ve 168 daireden oluşmaktadır.

Panorama Plus Eryaman Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 Satışı Tamamlandı
2+1 Satışı Tamamlandı
3+1 165 m² 525.000,00 ₺
4+1 Satışı Tamamlandı

Panorama Plus Eryaman Lokasyon olarak da oldukça güzel bir bölgede yer almaktadır. Bilindiği gibi alınacak olan evin, iş yeri, okul ve şehir merkezine olan uzaklığı önemsenmektedir. Bu nedenle Civarında Optimum Outlet AVM, Sincan Devlet Hastanesi, Göksu Park yer alan Panorama Plus Eryaman evleri ulaşım açısından kolay bir bölgede yer almaktadır. Site dışında yürüyüş yapmak ya da piknik yapmak gibi amaçlarla gidilmek istenecek olan Göksu Park siteye uzaklığı 3,5 km olarak belirtilmektedir. Proje, gerek araç kullanarak gerek toplu taşıma sayesinde birçok yere kolay ve hızlı ulaşım sağlanabilecek bir noktada yer almaktadır.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.