Ankara Konut Projeleri Yenimahalle Konut Projeleri

Park Mozaik

Park Mozaik a


TEPE MESA markasının imzasıyla tasarımı gerçekleştirilen Park Mozaik projesi, Ankara’da yaşamın en ideal örneği haline geliyor. Çayyolu – Yaşamkent’te yükselen Park Mozaik, toplamda 75 dönümlük araziyi kapsıyor. Ankara’da yaşamın ihtiyaçlarının belirlenerek bu ihtiyaçlar üzerine geliştirilmiş bir proje olması sebebiyle farklı yapısını gösteriyor. Tasarımda mimari detayların oldukça ince hatlarla belirlenmiş olmasının yanı sıra kullanılan malzemelerin de dayanıklılığı ön plana çıkıyor. İhtişamlı, özgür ve aynı zamanda güvenli yaşamın adresi olan Park Mozaik’te seçenekler sınırlı kalmıyor.  Yaşam alanından modern insanın beklentisini karşılamayı başaracak şekilde gerçekleştirilen Park Mozaik projesinin her detayıyla ön plana çıkıyor olması, neden özel olduğunu gözler önüne seriyor.

Park Mozaik Proje Görselleri

Park Mozaik’te yaşamak, Ankara’yı farklı yaşayabilmek anlamına geliyor. Manzaranın panoramik olarak görülebileceği dairelerde, günün her anında keyifli hissedebilmek de bu sayede mümkün hale geliyor. Park Mozaik içerisinde bulunan yeşil alanlar sayesinde doğanın içerisindeymişçesine rahat hissedebilmenin mümkün kılınıyor olması büyük bir fark yaratıyor. Yeşil alanların yanı sıra süs havuzlarıyla da estetik açıdan bütün olarak özgün yapısını yansıtıyor. İnsan yaşamının kalitesini ön planda tutan yaşam projesi haline gelen Park Mozaik’te peyzaj çeşitliliği şehir hayatından ayrılan önemli bir detay oluyor. Sosyal yaşamın, mimarinin ve tüm bunlarla beraber sosyal yaşamın harmanlanıyor olması sayesinde beklentiler de karşılanmış oluyor. Kusursuz bir yaşam için gerekli olan her özelliğin Park Mozaik’te toplanıyor olması sayesinde, daire seçeneklerinde de benzersiz fırsatları beraberinde getiriyor.

Park Mozaik Kat Planları

Park Mozaik projesi içerisinde dairelerin farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanmasıyla beraber, geniş seçenek alternatifleri sunuluyor. 2+1 dairelerden başlayarak 6+1 dairelere kadar bulunabilen seçenekler sayesinde, Ankara’nın istenildiği gibi yaşanabilmesi mümkün hale geliyor. Yatay bloklar ve kule yapısına sahip olacak şekilde farklılık gösteren daire tipleri Park Mozaik’te yer alıyor. Daire seçeneklerinde hem geniş alternatiflerin bulunuyor olması hem de estetik açıdan istenilen tercihlerin yapılabiliyor olması sayesinde kolaylıkla avantajlı tekliflerden yararlanabilme mümkün hale geliyor.

Park Mozaik Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=gjVREW5WZPE” width=”1600″ height=”1600″]

Park Mozaik, isminin sahip olduğu her detayı yansıtmayı başaran proje olmasıyla birlikte pek çok farklı detayın bir araya uyumlu bir şekilde getirilmesiyle yükseliyor. Ankara’nın içinde farklı yaşam alanı olarak göze çarpan proje olmasıyla birlikte, toplamda 9 tematik meydan içerisinde yer alıyor. Peyzaj alanlarında günün keyfini yaşayabilmek mümkün olduğu gibi tematik meydanda da keyifli vakit geçirebilmenin en özel halleri sunuluyor. Park Mozaik, tam anlamıyla benzersiz detayların birleşimi olarak gözüküyor olmasıyla birlikte çok farklı alanlara sahip olmasıyla da hayatın içerisine değer katıyor. Günün her anında, istenilen noktalarda istenildiği gibi vakit geçirebilmeye olanak sağlayan Park Mozaik, farklı alternatifleri sunuyor oluşuyla yükselen değer haline geliyor.

Park Mozaik Nerede

Park Mozaik, doğanın içerisinde bulunulduğunu gerek manzarası gerekse de peyzaj alanlarıyla hissettirmeyi biliyor. Başkentin en özel yaşam deneyimini oluşturmak için hayata geçirilmiş olmasıyla birlikte, Park Mozaik içerisinde birbiriyle bağlantılı olan sokaklar sayesinde istenilen noktaya gidilebilmesi oldukça kolay hale geliyor. Çiçekli bahçeleriyle, birbirine bağlanan yolları ve kendisine özgün samimi görünümüyle birlikte Park Mozaik’te modern mahalle anlayışı mevcut oluyor. Yaşam standartlarını her detayıyla yükseltmeyi başaran yaşam projesi olmasıyla birlikte Park Mozaik, LEED GOLD sertifika adayı. Çevre dostu, sağlıklı ve güvenilir binaların tasarımın tam kalbinde yer alıyor olmasıyla birlikte oldukça özgün bir tasarımın diğer hatları da doldurularak benzersiz bir yaşam anlayışı sunuluyor.

Park Mozaik Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

2+1 97 m² 550.000 ₺
3+1 115 m² 650.000 ₺
4+1 142 m² 950.000 ₺
5+1 175 m² 1.079.000 ₺
6+1 255 m² 1.365.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.