İzmir Konut Projeleri Karşıyaka Konut Projeleri

Park Yaşam Ataşehir

Park Yaşam Ataşehir a


İzka İnşaat ve Gültekinler İnşaat ortaklığıyla geliştirilen Park Yaşam Ataşehir projesi, özel bir yaşam konseptini beraberinde getiriyor. Park Yaşam Ataşehir, İzmir’deki ilk enerji verimliliği yüksek yaşam alanını sunan proje olarak da diğer yaşam projelerinden ayrılmayı başarıyor. Çevreci özellikleriyle ön plana çıkan proje olmasıyla beraber hem insan hayatını verimlilikle bütünleştiriyor.

Park Yaşam Ataşehir Proje Görselleri

İzmir’in en fazla değerlenen noktalarından biri olan Çiğli Ataşehir’de yükselen Park Yaşam Ataşehir projesi, 52.000 m2’lik alan üzerinde konumlanıyor. Şehrin merkez noktasında bulunuyor olmasıyla beraber aynı zamanda şehir hayatının betonarme yapısından da ayrılmayı başarıyor. Çevreci ve insan yaşamının değerlerini ön plana çıkarak özgün bir yaşam projesi olmasıyla beraber Park Yaşam Ataşehir, refah düzeyini yüksek seviyeye çıkarıyor.

Park Yaşam Ataşehir Kat Planları

Yeşil alanların ön plana çıkarılarak oluşturulduğu projede, ekolojik açıdan yapılan düzenlemeler sayesinde hayatı ferah bir şekilde yaşayabilmek mümkün hale geliyor. Park Yaşam Ataşehir, İzmir’de nefes alan bir proje olarak yükseliyor olması sayesinde beklenilen yaşam standartlarını da beraberinde getirmeyi başarıyor. Mimari açıdan tamamen modernize edilmiş tasarımın kullanılıyor olması da, çevreci yaşam kadar yüksek düzeyde öneme sahip olmasıyla beraber ön planda bulunuyor. Yatay mimari özelliğe sahip olmasıyla beraber 859 daireden ve 18 villadan oluşacak şekilde tasarlanan Park Yaşam Ataşehir projesi, toplamda 877 konutu bulunduruyor. Hem şehir hayatını hem de doğa hayatını bir arada yaşayabilmeye olanak sağlayan konseptiyle beraber özgün yapısını korumayı başarıyor.

Park Yaşam Ataşehir Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=NUYNmAM8Iis” width=”1600″ height=”1600″]

Şehrin merkez konumunda bulunan Park Yaşam Ataşehir, lokasyon açısından sağladığı avantajlarla beraber değerini daha da artırmayı başaran bir proje olarak ön plana çıkıyor. Metro istasyonuna 5 dakikalık yürütme mesafesinde bulunuyor olduğu gibi; devlet hastanesi, özel hastane, özel okullar ve AVM’lerin yanı başında yükseliyor. Park Yaşam Ataşehir, İzmir’de mevcut olan yaşam projeleri arasından sıyrılmayı başararak insan yaşamına odaklanan çevreci bir konsepti beraberinde getiriyor olmasıyla fark yaratan yapıya sahip oluyor. Lokasyon avantajına sahip olmasıyla beraber İzmir’e açılan kapının simgesi haline de gelmeyi başarıyor. Park Yaşam Ataşehir’de, yeşil alanların içerisinde istenilen noktalara kolay bir şekilde ulaşımın gerçekleştiriliyor olması, beklenen düzeyde yaşama standartlarına sahip olabilmeye de olanak tanıyor.

Park Yaşam Ataşehir Nerede

İnsan hayatının değerli olduğunu ön planda tutacak şekilde gerçekleştirilen bir yaşam projesi olarak değer kazanıyor olmasıyla beraber Park Yaşam Ataşehir, kendisine özgün yapısı sayesinde yeşil ve insan hayatını benzersiz bir şekilde buluşturmayı başarıyor. Çevre dostu konutların içerisinde hayatı yaşamanın tadını kalite detayıyla bütünleştiriyor olması sayesinde Park Yaşam Ataşehir’de herkes için herkes için özel bir yaşamın kapıları açılıyor. Benzersiz ve tutkulu bir hayat standardına sahip olabilmede öncü konumda bulunuyor olmasıyla beraber İzmir’in en dikkat çekici projeleri arasında listeleniyor.

Park Yaşam Ataşehir Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 86 m² 298.000,00 ₺
2+1 123 m² 429.000,00 ₺
3+1 203 m² 694.000,00 ₺
4+1 262 m² 1.540.000,00 ₺

Park Yaşam Ataşehir projesinde mevcut olan yeşil alanlar ile beraber, yürüyüş parkurları ve spor sahaları dâhil olmak üzere sosyal alanlar açısından çeşitlilik de sunuluyor. Açık ve kapalı olacak şekilde tasarlanan yüzme havuzuyla beraber, sosyal tesit, fitness salonu, basketbol sahası ve tenis kortlarıyla da yeşil alanların içerisinde keyifli vakit geçirebilmeye olanak tanıyor. Farklı aktivitelerin bireysel veya aileyle gerçekleştirilebilmesine mümkün olan sosyal alanlar içerisinde istenilen her zaman diliminde vakit geçirilebiliyor. Park Yaşam Ataşehir projesinde, insan hayatına dair değer katan tüm detayların bir arada bulunuyor olması sayesinde oldukça özel yaşam standardının sunuluyor olması sayesinde aranılan farklı yaşam bulunuyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.