Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Kadıköy Konut Projeleri

Pırlanta Göztepe

Pırlanta Göztepe a


İstanbul’un kentsel dönüşümde stratejik noktalarından birisi haline gelen Göztepe’de konumlandırılan Pırlanta Göztepe, şehrin canlılığının içerisinde yer alırken kalite standartlarını yakalayabilmeyi sağlıyor. Bir yanında şehrin keyifli parkları diğer yanında Kadıköy bulunuyor. Göztepe İstanbul’un sahip olduğu bağlantılar sayesinde mevcut değerinin aşağısına inmeyeceğinin öngörülüyor olması sayesinde ekonomik açıdan fark yaratıyor. Erkan İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Pırlanta Göztepe projesinde, yatırım ve prim oranının en üst düzeyde tutulması hedef alınıyor.

Pırlanta Göztepe Proje Görselleri

Ömer Çamoğlu tarafından gerçekleştirilen mimari tasarımda, modernizme ait ince detaylar görülüyor. Kentsel dönüşüm projesi amacıyla tasarlanıyor olmasıyla beraber estetiğin önüne geçmiyor. Pırlanta kadar ışıltılı bir görünümün sergilendiği dış cephenin yanı sıra iç mimari detaylarıyla da proje neden özel olduğunu ortaya koyuyor.

Pırlanta Göztepe Kat Planları

Pırlanta Göztepe, Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi’ne ve Marmara Üniversitesi’ne 1 dakikalık mesafede bulunuyor. İstanbul’un ulaşım açısından sahip olduğu zorluğun aşılmasını sağlayan yapısıyla beraber İDO’ya ise 10 dakikalık mesafede yer alıyor. Bağlantı noktaları güçlü olmasıyla beraber hayatın içerisinde ihtiyaç duyulan anlarda vakit kaybı yaşanmadan istenilen noktalara gidebilmek mümkün hale geliyor. Kaliteli bir yaşam için olmazsa olmaz ulaşım detayına önem vererek oluşturulan projenin her aşamasında kalite standartları düşünülerek yer verilen detaylarla sahip olduğu özellikleri ön plana çıkarıyor. Pırlanta Göztepe projesinin sağlamış olduğu kolay ulaşım olanakları diğer yaşam alanı projelerinden ayrılmasını da sağlıyor.

Pırlanta Göztepe Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=nD0FuL4zJoc” width=”900″ height=”900″]

Anadolu Yakası’nın yeni odak noktası haline gelen Pırlanta Göztepe’de beklentilerin tamamı karşılandığı gibi aynı zamanda bu beklentilerin daha yukarısında bir yaşam yükseliyor. 446 yaşam alanına ev sahipliği yapan Pırlanta Göztepe, yaşam alanlarının içerisine sosyal olanakları katmayı da başarıyor. 34 mağazanın bulunduğu çarşıda önemli markalar boy gösteriyor. Geniş yeşil alanların da Pırlanta Göztepe projesi içerisine dâhil edilebilmesi sayesinde, sadece İstanbul’un betonarme yüzü değil yeşil yüzü de görülebiliyor. 750 araç kapasitesine sahip olan otopark alanıyla beraber, yaşam alanında beklenen rahatlık sağlanabiliyor. Ferah, rahat ve huzurlu bir hayatın öncüsü olmasıyla birlikte Pırlanta Göztepe başlı başına sahip olduğu özelliklerin dışavurumunu kaliteyle yansıtıyor.

Pırlanta Göztepe Nerede

Pırlanta Göztepe‘de bulunan çocuk oyun alanları, Türk hamamı, yürüyüş parkuru, kafe ve restoran gibi daha pek çok sosyal yaşam alanı sayesinde projenin sahip olduğu değer katlanıyor.

Erkan İnşaat imzasına sahip olan Pırlanta Göztepe projesinde toplamda 446 daire yer alıyor. 3 blok olacak şekilde dağılım gösteren daireler farklı M2 oranına sahip oluyorlar. Blokların tasarımı; 20, 22 ve 24 kat olacak şekilde birbirinden farklılık gösteriyor. Pırlanta Göztepe projesinde 1+1 daireler 66-91 M2, 2+1 daireler 100-169 M2, 3+1 daireler 121 M2, 4+1 daireler 143 M2 ve 5+1 daireler 186 M2 olarak tasarlanmış durumda. İç mimaride kullanılan detayların birleşimi tamamen modern bir hayatın içerisinde rahat yaşayabilmeyi sağlayan unsurlarla dolu olduğundan dolayı her açıdan önem taşıyan detay noktalar Pırlanta Göztepe projesinde belirgin bir şekilde ev sahibi olmak isteyenleri karşılıyor.

Pırlanta Göztepe Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 73 m² – 96 m² 627.000 ₺
2+1 115 m² – 152 m² 980.000 ₺
3+1 165 m² – 197 m² 1.583.000 ₺
4+1 218 m² – 269 m² 2.135.000 ₺
5+1 286 m² 3.303.000 ₺

Yaşam alanı özellikleriyle konut projesi olarak varlık gösteren Pırlanta Göztepe projesi aynı zamanda yatırımcılar için de doğru tercihlerden biri olarak gösteriliyor. Kentsel dönüşüm projesinin yoğun olarak bulunduğu noktalardan birisi haline gelen Göztepe’de yükselen Pırlanta Göztepe, lokasyon açısından sahip olduğu yüksek önemle beraber yatırımcılar için kaçırılmaz bir fırsata dönüşüyor. Dairelerin mevcut fiyatlarının yatırımcılar için değer kazanması beklenirken hem kullanım için de hem de yatırım için uygun bir proje olması, Pırlanta Göztepe’yi özel hale getiren unsurlar arasında yer alıyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.