Avrupa Yakası Konut Projeleri Beyoğlu Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Piyalepaşa istanbul

Piyalepaşa İstanbul


İstanbul’un unutulmaya yüz tutmuş semtlerinden biri olan Piyalepaşa’da kurulan proje kapsamında şehrin de yenilenmesi için farklı özellikler ortaya konulmuştur. Büyük yatırımlar yapılan proje kapsamında yeşil alanlar, parklar, çocuk oyun alanları ve daha bir çok özellik bir arada bulunmaktadır. Şehir hayatından bıkan ve farklı bir yaşam alanına sahip olmak isteyenler için doğru adres olan Piyalpaşa İstanbul’a çok fazla talep gerçekleştirmiştir. Birbirinden farklı daire seçenekleri ile geniş bir alan üzerine kurulu olan projede, her kesimden müşteriye de hitap edilmektedir.

Piyalepaşa İstanbul Proje Görselleri

Ofis, otel, alışveriş caddesi ve rezidansların bir arada olduğu projede her bütçeye uygun daireler de bulunmaktadır. Adeta küçük bir şehir niteliğinde olan projede, sosyal tesis, saat kulesi, yürüyüş parkuru, otopark, otel servisi gibi pek çok seçenek de sunulmaktadır.

Proje kapsamında 1+1 ve 4+1’e kadar örnek daireler bulunmaktadır. Kapı ve pencere renkleri açık ve koyu olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Tek tip daire yerine zevke göre seçim yapma hakkı da tanınmıştır.

Piyalepaşa İstanbul Kat Planları

1+1 daireler 64 m2’den 97 m2’ye kadar değişmektedir. giriş holü, salon+mutfak, yatak odası, hol, işlik, banyo ve balkon bulunmaktadır. Net alan ise 44.82 m2’dir.

2+1 daireler 100 m2’den başlayarak 152 m2’ye kadar değişiklik göstermektedir. giriş holü, salon + mutfak, yatak odası, ebeveyn yatak odası, ebeveyn banyosu, hol, işlik, banyo ve balkondan oluşmaktadır. Net alan ise 111.97 m2’dir.

3+1 daireler  giriş holü, mutfak, salon, hol, iki adet yatak odası, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, ortak banyo, işlik ve balkondan oluşmaktadır. net alan ise 122.27 m2’dir.

4+1 daireler giriş holü, mutfak, salon, misafir WC, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, 3 adet yatak odası, banyo, hol, işlik ve balkondan oluşmaktadır. Toplam alan ise 144.92 m2’dir.

Piyalepaşa İstanbul Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=6FywYevqlKE” width=”900″ height=”900″]

Proje kapsamında site sakinleri için pek çok sosyal aktivite alanı sunulmuştur. Cadde mağazaları, alışveriş sokağı, park ve bahçeler, yürüyüş parkurları, spor salonları gibi hizmetler sosyal aktiviteler için tasarlanmıştır. Hafta sonu planı yapmak isteyen ya da misafirlerini ağırlamak isteyen site sakinleri için çok fazla seçenek mevcuttur. Her projede olduğu gibi bu proje kapsamında da çocuklar fazlasıyla düşünülmüştür. Özellikle çocuk alanlarında güvenlik görevlilerinin koruması eşliğinde çocuklar diledikleri gibi hareket edebilme lüksüne de sahiptir.

Piyalepaşa İstanbul Nerede

Ofis tutmak ve burada işini büyütmek isteyenler için ofis seçenekleri de mevcuttur.Ofisler 100 m2 ile 1200 m2 arasında farklılık göstermektedir. Sitede çalışmak isteyenler bu dairelerden birini de tercih edebilmektedir. Özellikle home ofis çalışanlar da bu dairelerden birini tercih edebilmektedir. İş hayatında yol sorunu yaşayanların oldukça fazla rağbet gösterdiği bu seçenek de pek çok kişi tarafından değerlendirilebilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra proje kapsamında pek çok ayrıcalık sunulmaktadır. Site içerisinde bulunan otelde kişiler misafirlerini ağırlayabilirken aynı zamanda otel ayrıcalıklarından da faydalanabilmektedir. Piyalepaşa kredi sistemi ile ödeme seçeneği sunmaktadır. daire satın almak isteyeneler gerekli başvuruları satış ofislerine gerçekleştirdikleri takdirde tüm kredi işlemleri satış ofisleri tarafından yürütülmektedir. 36 aya kadar vade seçenekleri ile ödeme planı oluşturulabilirken, piyalepaşa kredisinden de faydalanabilmek mümkün olmaktadır. Proje kapsamında fiyat listesi ise şu şekildedir.

Piyalepaşa İstanbul Fiyat Listesi

 

1+1 daireler 832.900 TL ile 1.581.400 TL arasında,

2+1 daireler 1.144.300 TL ile 2.432.100 TL arasında,

3+1 daireler 1.955.200 TL ile 2.756.000 TL arasında,

4+1 daireler ise 3.046.900 Tl ile 3.524.700 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Rezidans fiyatları ise oda sayısına göre değişmektedir.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.