Avrupa Yakası Konut Projeleri Bakırköy Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Pruva 34

Pruva 34 a


Doğa Grubu’nun şirketlerinden biri olan Doğa Madencilik tarafından uygulanacak olan Pruva 34, hayatınızın daha güzel ve kolay olduğu bir yaşam vaat ediyor. İstanbul’un en göz alıcı yerlerinden biri olan Bakırköy’de, Marmara Denizi’nin karşısında bir yaşam. Pruva 34, sadece size manzara vaat etmiyor, hayallerinizi süsleyen o güzel mekanı vaat ediyor.

Pruva 34 Proje Görselleri

Pruva 34, mükemmel ve kusursuz bir manzaraya sahip olmasının yanı sıra size doğanın tüm güzelliğini sunuyor. Rengarenk çiçekler ve kusursuz ağaçlar ile dolu yemyeşil bir yaşam alanı. Pruva 34, size hem şehir içinde hem de hayallerinizdeki muazzam manzarayı ve yeşil alanı sunuyor. Doğa Grubu’nun güvencesi olan bu yapı da; Pruva 34, sizlere huzurlu bir aile hayatı sunuyor. Pruva 34; sadece manzarası ya da şehir içinde olması ile ön plana çıkmıyor, bu mükemmel yapının içerisinde bulunan: çocuk oyun alanları, havuzlar, sosyal tesisler, yürüyüş parkurları.

Pruva 34 Kat Planları

Doğa Grubu; 50 yıllık bir tecrübeye sahip olan ve yapı sektörünün saygın, güvenilir, güçlü firmalarından birisidir. Doğa Grubu, genç yöneticilerinde fikirleriyle daha güçlü ve fark yaratacak projelerle ilerlemeye devam ediyor. Doğa Grubu’nun yaptıkları tüm işlerinde öncelikleri insan hayatı ve doğadır. Bu amaçla yoluna devam eden Doğa Grubu, var olan ekolojik sistemin bozulmaması için ayrı bir titizlik ve özel bir sorumluluk içinde yoluna devam eder. Doğa Grubu; sadece yapıları ile değil, birçok önemli tarihi yapıyı kusursuza yakın restorasyonlar ile ülkemize tekrar kazandırmış bir şirkettir. Doğa Grubu; önceliklerine verdiği önemi unutmadan, birçok alanda başarılı projeleri hayata geçirmiştir. Bunlardan bazıları: Merter’de Platform, İstanbul Büyükçekmece’de Doğa Panorama, Kıraç’ta Doğa Plaza, Ümraniye’de Akkom Ofis Park.

Pruva 34 Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=OFqrA7mYlIM” width=”900″ height=”900″]

Doğa Grubu şirketlerinden biri olan Doğa Madencilik, Pruva 34’ün yapımını üstlenmiştir. Yapıları ön plana çıkaran asıl gücün çalışanlar olduğunun farkında olan Doğa Madencilik, işi bilen çalışanlarıyla kusursuza yakın işler başarır. Çalışanların öneminin bu kadar farkında olan Doğa Madencilik; çalışanlarına sürekli yatırım yaparak, onların eğitim kalitesini ve yaşam standartlarını üst düzeyde tutar. Tüm bunların yanında yasa, yönetmelik ve kurallara uyarak, İş Güvenliği ve İş Sağlığı’nın gerektirdiği tüm tedbirleri alır ve personellerine sağlıklı ve güvenli bir iş imkanı sunar. Bunların yanında en kaliteli malzemeler ve güvenli üretim süreçleri uygulayarak, tüm müşterilerinin memnuniyetini kazanan yapılar üretir. Doğa Madencilik’in en büyük amacı; yaptıkları yapılar ile doğayı korumak, çevrelerine hiçbir zarar vermemek ve insanların hayatını güzelleştiren, kolaylaştıran yapılar üretmektir. Doğa Madencilik; iş prensiplerine büyük bir önem vererek tüm çalışmalarını, tüm Dünya’da da kabul görülecek şekilde hayata geçirir. Tüm bunların sayesinde Doğa Madencilik, kaliteli ve talep gören yapılar ortaya koyar.

Pruva 34 Nerede

Pruva 34; Bakırköy’de ve Marmara Denizi’ni karşısına alan bir konumdadır. Pruva 34; sadece Marmara Denizi ile kalmayan, etrafında birçok doğa güzelliği bulunduran bir yapı. Pruva 34’ün şehrin içinde olması ve yaşam alanlarının hepsine ulaşılabilir yakınlıkta olması da bir başka  avantajlarından birisi.

Pruva 34 Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 85 m² – 136 m² 1.230.000 ₺
2+1 147 m² – 171 m² 2.140.000 ₺
4+1 290 m² 5.740.000 ₺
5+1 330 m² – 337 m² 7.270.000 ₺

Pruva 34; Doğa Grubu’nun şirketlerinden biri olan Doğa Madencilik tarafından üretilmesi ile birlikte müşterilerine Doğa Grubu’nun daha önceki başarılı işlerinden dolayı ilk olarak kesin bir güven veriyor. Bu güvenin yanı sıra, Pruva 34’ün göz kamaştırıcı mimarisi ayrı bir ilgi çekiyor. Pruva 34’ün sunduğu manzara ve yeşillik ile dolu bir yaşam alanı, rahat ve huzurlu aile yaşamı ile birlikte Pruva 34’e ayrı bir öncelik vermemize sebep oluyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.