Avrupa Yakası Konut Projeleri Güngören Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Real Merter

Real Merter a


Real Merter sizin için en iyisini sunmak için tasarlanmış bir karma yaşam projesidir. Real Merter projesi tasarlanırken konuşlandığı bölgede, yeni bir canlılık oluşturarak öncü olacak bir proje olarak düşünüldü. Burası, gerek yaşam alanı olarak gerekse ticari amaçlar için kullanımda oldukça önemli ve avantajlı bir alan. Proje alanı, mevkii olarak birçok sosyal aks ve imkanın tam ortasında yer alıyor. Bu proje ile de bu akslar iyice pekiştirildi ve ticari etkinlik – sosyal yaşam ikilemindeki denge daha rahat sağlanmaya çalışıldı.

Real Merter Proje Görselleri

Real Merter bir karma yaşam projesidir. Dolayısıyla burada hem normal yaşamın sürdürüleceği konutlar mevcut hem de iş yaşamının canlandıracak, birçok insana istihdam sağlayacak bir alan mevcut. Öncelikle konutlar hakkında konuşacak olursak konutların her biri üçgensel tasarıma sahip. Bu tasarımın sebebi bir bloğun başka bir bloğun manzarasını veya görüntüsünü etkilememesi. Real Merter bölgedeki yaşam stilini değiştireceğini iddia ediyor. Real Merter de farklı ihtiyaçlara göre farklı özelliklere sahip olan 66 m² – 185 m² arasında değişen dairelerin 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunuyor. Üstelik ek hiçbir ücret ödemeden bu dairelerde klima ve ankastre ürünlere sahip olabiliyorsunuz. Aynı zamanda konutların bulunduğu kısımda bir çok sosyal yaşam imkanı da sunuluyor. Bu imkanların içerisinde çocukların güvenle vakit geçirebileceği çocuk parkları,  yüzme havuzları ve fitness salonları gibi imkanlar bulunuyor. Aynı zamanda eşsiz bir peyzaj tasarımı ile yeşil alanların tadını çıkarabileceksiniz. Şehrin en işlek ve en yoğun bölgelerinden birinde yeşil alanlar ile dinlenip nefes alma imkanına sahip olacaksınız.

Real Merter Kat Planları

Real Merter projesinin göz bebeği ve en iddialı kısmı Toptan Tekstil AVM kısmıdır. Bu alan ilke bölgedeki yoğun ticaret yaşamının seyrini değiştirebileceklerini iddia ediyorlar. Modern ve ferah tasarımı, akıllı mağaza yerleşimi ve alan kullanımı, 22.422 m2’lik, 155 mağazalık “Toptan Tekstil AVM” alanı, fuarlardan satış organizasyonlarına kadar her aşamada yanınızda olan profesyonel KDM yönetimi, size ve misafirlerinize ulaşım rahatlığı sağlayan lokasyonu, geniş park olanakları, yükleme-indirme kolaylığı, işinizin hemen etrafında yer alan zengin sosyal hayatı ve bölgeye değer katacak yaşam alanları gibi imkanlar sunan merkez Real Merter’de sizinle. Şık showroom lar ve ferah dükkanlar ile bütün tekstil firmalarının bir araya toplayıp bölgenin ticaret alışkanlıklarını değiştirmeye hazırlanıyorlar.Eskiden sokak aralarında ve dağınık olarak yayılmış dükkanların toplanması hem onlar hem de müşteriler açısından büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Real Merter Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=nD_NOho-aZY” width=”900″ height=”900″]

Oldukça köklü bir şirket olan Oliv Yapı markası bu özelliği ile yatırımcı ve bütün müşterilerine güven veriyor. İlk başlarda bu sektörde olmamasına rağmen oluşan talep doğrultusunda yapı sektörüne yöneldi. Bu sektörde 2000 yılından beri  hizmet veren firmanın kuruluşu aslında 1989 yılına kadar uzanıyor. Kurulduğunda sadece bir aile şirketi olan Oliv Yapı başarılı projeler ile oldukça büyük bir şirket haline geldi. Size özel fiyat ve ödeme seçenekleri için herkesi satış ofislerine bekliyorlar.

Real Merter Nerede

Merter, Güngören, İstanbul adresinde hizmet vermektedir. İsterseniz telefon üzerinden kendilerine ulaşıp bilgi alabilirsiniz bunun için de T: 444 48 51 numarasından yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve daha fazla ayrıntı için ziyaret edebileceğiniz bir de internet siteleri mevcut www.realmerter.com adresine giderek daha fazla bilgi edinebilir bütün ayrıntıları tek tek inceleyebilirsiniz. Real Merter projesi İstanbul’un alışkanlıklarını değiştirecek sakinlerini bekliyor.

Real Merter Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 64  m² – 99 m² 476.000 ₺
2+1 97 m² – 146 m² 663.000 ₺
3+1 172 m² – 182 m² 1.089.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.