İstanbul Konut Projeleri

Referans Bahçeşehir

Referans Bahçeşehir a


İstanbul’un en önemli merkezlerinden birisi olan Bahçeşehir’de Kiler GYO tarafından hayata geçirilen Referans Bahçeşehir projesi, toplamda 25.920 M2’lik arsa üzerine kuruluyor. Referans Bahçeşehir, 8 blok halinde tasarlanıyor olmasıyla birlikte proje içerisinde 465 konut bulunuyor. Bahçeşehir’in en önemli projesi olmaya aday projelerden biri olmasıyla beraber şehir hayatının dışında gibi görünüyor olsa da mevcut bağlantıları sayesinde merkezde konumlanmayı başarıyor.

Referans Bahçeşehir Proje Görselleri

Referans Bahçeşehir‘in sahip olduğu her detay prestijli bir yaşamın öncüsü haline geliyor. 465 konutun projede yer alıyor olmasıyla birlikte 34 ticari ünite de proje içerisinde mevcut olan noktalar arasında bulunuyor. Hayata dair detayların bütün haline geldiği proje olma özelliğini taşıyor olmasıyla birlikte Referans Bahçeşehir’de daireler geniş bir yelpazede sıralanıyor.

Referans Bahçeşehir Kat Planları

Referans Bahçeşehir‘de 1+1’den başlayarak 4+1’e kadar uzanan farklı tipte konutlar yer alıyor. 1+1 daireler 41 M2, 2+1’ler ise 80-90 M2 büyüklüğe sahipler. Tasarımında minimal dokunuşların bulunuyor olmasıyla birlikte proje samimi bir yapıyı dışa yansıtıyor. Canlı sosyal hayat olanaklarına sahip olan projede mevcut olan her detayın birbirini tamamlıyor özelliği sunuyor. Mekân tasarımları oldukça doğal tutulan Referans Bahçeşehir projesinde, hayatın içerisinde nasıl kaliteli vakit geçirilebileceğine yönelik konseptin özel olduğu ortaya koyuluyor. Hayatın ritmi içerisinde yer alabilmek için gerçekleştirilen projede tasarımlarla beraber sosyal yaşamın içerisinde olması gereken her özellik sunuluyor. Sauna, fitness merkezi, otopark, çocuk oyun alanları, restoranlar, kafeler ve mağazalarıyla başlı başına Referans Bahçeşehir özel yaşam alanı haline geliyor.

Referans Bahçeşehir Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Ja_PGXyh6fU” width=”900″ height=”900″]

İnsan hayatında rahatlık artık bir lüks olmaktan çıkarak bir ihtiyaç haline geldi. Referans Bahçeşehir projesi sayesinde hem konfor hem de rahatlığın bir arada sunuluyor olması sayesinde, hayatın içerisindeki her gün bir keyif haline geliyor. Hayatın her anının eşsiz birer parça olduğunun farkındalığının tadını çıkarabilmek, kusursuz bir yaşam projesi olan Referans Bahçeşehir ile birlikte geliyor. Kendi içerisinde olduğu kadar çevre noktalarında da bir dinamizmle iç içe yer alıyor olması projeyi özel kılıyor. Yaşam projesini farklı kılan unsurların başında gelen mimari detaylarının her hattında konforlu yaşamın yükseldiği görülebiliyor.

Referans Bahçeşehir Nerede

Proje içerisinde yer alan peyzaj alanı sayesinde, hayatın konforu yaşanabiliyor olduğu gibi aynı zamanda doğanın iç yüzünü görebilmek de mümkün hale geliyor. Mimari tasarım detaylarına serpiştirilmiş olan doğal manzaralar sayesinde, Referans Bahçeşehir her alanında en özel deneyimleri sunmayı başarıyor. Çiçeklerin arasında mevcut olan huzuru bulabilmek aynı zamanda okuma bahçesinin mevcut olduğu alanda tam anlamıyla kusursuz hale geliyor. Kültürün, huzurun ve rahatlığın kesişim merkezi olması sayesinde bambaşka bir yaşama açılan doğal manzaralar nefes kesiyor. Yıldızı yükselen Referans Bahçeşehir’de konut sahibi olmanın tüm avantajları bir arada yaşanabiliyor.

Referans Bahçeşehir Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 65 m² 340.000 ₺
2+1 106 m² 553.000 ₺
3+1 165 m² 767.000 ₺
4+1 199 m² 920.000 ₺

Yaşam standartlarının her açıdan en kaliteli detaylarla buluştu bir merkez halini almış olmasıyla birlikte Referans Bahçeşehir hayata değer katmayı başarıyor. Sunulan yaşam alanlarının her biri kendi içerisinde özel olduğu gibi aynı zamanda bir genel olarak da fark yaratan detayların buluşma noktası haline geliyor. Zengin yaşam standartlarının bir araya geldiği yaşam projesinde en güzel anlar tam da beklenildiği gibi yaşanabiliyor. Hissedilen yoğun ihtişamın yanı sıra Bahçeşehir’in, İstanbul içerisinde özel bir nokta haline dönüşmesiyle birlikte yatırım amacıyla da Referans Bahçeşehir eşsiz fırsatları sunuyor. Bahçeşehir’de sunduğu olanaklarla beraber Referans Bahçeşehir projesi, bir yaşam merkezinin sunduklarının standartlarını aşıyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.