Ankara Konut Projeleri Etimesgut Konut Projeleri

Relax Göksu

Relax Göksu a


Relax Göksu projesi Ankara’nın Eryaman bölgesine konumlandırılmış olup 15.000 m2’lik alan üzerine inşa edilmiştir. Yatırım değeri oldukça yüksek olan projede 1209 adet konut bulunmaktadır. 30 ile 55 m2 arasında değişiklik gösteren konutlarda farklı daire tipi seçenekleri de bulunmaktadır.

Relax Göksu Proje Görselleri

Başkent Ankara’da adeta farklı bir şehir havası uyandıran Relax Göksu ile proje başlangıcında büyük ilgi toplanmıştır. Şehir hayatının monotonluğundan yorulanlara hitap eden projedeki tüm evler akıllı ev teknolojisine uygun olarak tasarlanmıştır. Dairelerde de yine aynı şekilde son teknoloji ürünler ve yapı malzemeleri de kullanılmıştır. 1+1 ve 1+0 dairelerden oluşan proje home ofis çalışmak isteyenler de hitap etmektedir.

Relax Göksu Kat Planları

Proje kapsamında müşteriler pek çok imkan sunulmaktadır. Bunların arasında kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları, açık otopark, hidrofor, asansör, jeneratör, yangın merdiveni, merkezi ısıtma, pay ölçer, deprem yönetmeliğine uygun bina sistemleri, zemin denetimi gibi özellikler bulunmaktadır. Proje kapsamında pek çok farklı özellik de müşteriler ile buluşturulmaktadır. Özellikle kapalı ve açık otopark sistemi sayesinde şahsi araçlar da güvenli bir şekilde park edilebilmektedir. Daireler genellikle home ofis tarzı benimsenerek dizayn edilmiştir. Ufak yaşam alanı gibi görünse de tüm özellikler kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak üzerine kurulmuştur. Bu sayede de yaşam alanı olarak nitelendirilen bölümlerde kullanıcılar hayatlarını kaliteli bir şekilde devam ettirebilmektedir.

Relax Göksu Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=E0AUEelTYAQ” width=”1600″ height=”1600″]

Daire fiyatları 1+0’lar için 80.000 TL ile 90.000 TL arasında değişirken,1+1’ler için 125.000 TL ile 155.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Banka kredisine uygun olan konutlar için satın almak isteyenler istedikleri banka ile irtibata geçerek ödeme sağlayabilmektedir. Nakit ve banka kredisi seçenekleri ile satışa sunulan daireler için anahtar teslimi hemen yapılmaktadır. Bankaların uygulayacağı faiz özellikleri projeyi bağlayıcı özelliğe sahip değildir. Bu nedenle ödeme konusunda yaşanacak olan fiyat farklılıkları kişi ile banka arasındadır. Müşteriler banka için istedikleri kuruluşla anlaşma sağlayabilmekte ve bankaların çıkaracağı ödeme planına göre ödeme sağlayabilmektedir. Peşinat gibi faktörler ödeme hususunda kapsayıcı nitelik taşımamaktadır.

Relax Göksu Nerede

Relax Göksu’da sosyal yaşam da oldukça hareketlidir. Çevrede bulunan alışveriş merkezleri, kafeterya ve restoranlar hafta sonları ya da misafir ağırlama hususunda oldukça etkili bir yere sahiptir. Cadde mağazaları ile alışverişe çıkılabilirken proje kapsamında hanımlar da düşünülmüştür. Özellikle güzellik salonu ve kuaförlerin yaygın olduğu bölgede bayanlar diledikleri gibi hareket edebilmektedir. Okul, hastane, spor kompleksleri, fitness salonları ve buna benzer aktivite merkezleri sayesinde de pek çok alternatif proje kapsamında yer almaktadır. Çocuk parklarının varlığı, yürüyüş alanları, süs havuzları ve çocuk merkezleri de bölgede oldukça yoğundur. Bu nedenle de şehir hayatından bunalan ve oynayacak alan bulamayan çocuklar site içerisinde  kendileri için ayrılan alanlarda rahat ve güvenli bir şekilde oynayabilmektedir.

Relax Göksu Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

Stüdyo 30 m² 85.000 ₺
1+1 50 m² – 54 m² 135.000 ₺

Ankara’nın en özel projelerinden biri olan Relax Göksu, ulaşım açısından da oldukça kolay bir bölgede yer almaktadır. Her bölgeye gidilebilecek toplu taşıma araçları projeye yakın konumda yer almaktadır. Bu sayede de Ankara trafiğinden yorulanlar işlerine bu lokasyondan rahatlıkla gidebilmekte ve kısa süre sonunda da evlerine varabilmektedir. Hastane, banka ve okullara olan yakınlık nedeniyle de bu bölgelere ulaşım oldukça kolaydır. Bu bölgede oturanlar toplu taşıma araçlarını kullanabilecekleri gibi, dakikalar içerisinde şahsi araçları ile merkeze ya da farklı bir lokasyona ulaşım sağlayabilmektedir. En önemli özelliklerden biri ise bölgede ofislerin fazla olmasıdır. Bu böllgeye şehir içinden de ulaşım oldukça kolaydır.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.