Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Sancaktepe Konut Projeleri

Resim İstanbul

Resim İstanbul a


Resim İstanbul Projesi 81.433 m² arazi üzerinde  kurulmuş ve toplam 28 bloktan oluşan bir projedir. Totalde 1.394 daireden oluşuyor. Muhteşem peyzaj mimarisi ile size sürekli bir kiraz bahçesinde gezintiye çıkmış hissi uyandıracak. İstanbul’un akciğerlerinde Aydos Ormanı’nın hemen yanı başında olan Resim İstanbul projesi muhteşem doğal güzellikleri ile dikkat çekiyor. Böyle bir ortamda yaşamak herkesin hakkı. Siz de gelin ve bu yaşama ortak olun.

Resim İstanbul Proje Görselleri

Muhteşem mimarisi ve peyzaj çalışması ile sanki bir yağlı boya tablosu güzelliğinde olan Resim İstanbul bir çok modern ve sosyal imkan da sunuyor. Burada yaşayan insanlar doğa ve modernizmi birleştirmeyi çok iyi başarıyorlar. Doğanın dingin ve huzur veren yapısı bozulmadan üzerine bir şehir kurulabilir şeklinde bir mesaj veren Resim İstanbul Projesi bunu aynı zamanda somut olarak ta gözler önüne seriyor. Burada yaşayan insanların birçok sosyal aktivite ve imkandan faydalanabileceğini söyledik.

Resim İstanbul Kat Planı

Mesela bu özel yaşam merkezinde herkes için proje dahilinde açık yüzme havuzları bulunmakta. Dilediğiniz zaman, tatillerinizde veya boş vakitlerinizde sevdiklerinizle keyifli anılar biriktirebileceğiniz bir alan. Aynı zamanda sportif aktivitelerinizi yapabileceğiniz alanların başında gelen tenis kortlarında istediğiniz zaman raketinizi alıp tenis oynama lüksünü yaşayabileceksiniz. Unutmayın spor yapmak uzun ve sağlıklı yaşamanın en etken sırlarından biridir. Hazır spordan bahsetmişken diğer spor dallarını da atlamayım çünkü Resim İstanbul’da size her türlü imkan sunuluyor. Açık hava basketbol sahalarının yanı sıra kapalı bir basketbol sahası da 7/24 hizmetinizde. Yaz- kış demeden basketbol keyfini yaşayabileceksiniz. Aynı zamanda bu alan çocuğunuzun ruhsal ve fiziksel anlamda gelişimi için oldukça büyük bir önem teşkil ediyor.

Resim İstanbul Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=4nlSSYS8Wcw” width=”900″ height=”900″]

Resim İstanbul’da içerisinde birçok aktivitenin yapıldığı özel odalar mevcut. Bunların en başında pek oda sayılamayacak olmasına rağmen açık hava sineması gelmektedir. Aynı zamanda bir filmi izlemek için açık hava sinemalarına gitmek zorunda değilsiniz. Resim İstanbul’un cep sineması uygulaması ile vizyondaki filmleri çok uzaklara gitmeden de izleyebilmeniz mümkün. Bu kapalı alanlara gelecek olursak ta bu alanlarda çeşit çeşit oyunlar, aktiviteler yapıldığını görebiliriz. Arkadaşlarınızla hayatın stresli yapısını bir an için unutup saatlerinizi dakikalara dönüştürerek en yeni oyunlar oynayabileceğiniz Playstation odaları bu alanların başında gelmektedir.

Resim İstanbul Nerede

Arkadaşlarınızla rekabetinizi langırt masası başında da devam ettirebileceksiniz. Veya aranızda düzenleyeceğiniz dart turnuvalarında arkadaşlarınızı geride bırakarak şampiyon olabileceksiniz. Zayıflamak, formda kalma veya vücut geliştirmek hangi sebeple olursa olsun tam teşekküllü bir fitness merkezi de hizmetinizde. Resim İstanbul bu alanda da artık kendiniz için bir şeyler yapma vaktinin geldiğini hatırlatıyor. En yeni ve adrenalin dolu sporlar arasında gösterilen squash için de squash odaları hizmetinizde her alanda sportif ve sağlıklı bir birey olun diye. Proje dahilinde açık havuz var evet ama bunun yanında barındırdığı kapalı havuz seçeneği ile de yüzmek için yaz mevsimini beklemeniz gerekmediğini belirten bir projedir Resim İstanbul. Modern teknikler ile sauna da bütün toksinlerinizden ayrılabilirsiniz. İsterseniz de geleneksel hamam kültürümüz ile de toksinlerinizden kurtulabilirsiniz.

Resim İstanbul Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 67 m² Satışlar Tamamlanmıştır.
2+1 113  m² – 146 m² 570.600 ₺
3+1 165 m²- 186 m² 768.600 ₺
4+1 229 m² 1.256.400 ₺

Resim İstanbul Projesi İstanbul gibi büyük bir şehirde Anadolu yakasında tam 7 farklı ilçeye komşu olan tek şehir niteliğinde olan Sancaktepe ilçesinde bulunuyor. İstanbul’un diğer bölgelerine ulaşımda can damarı niteliği taşıyan E5 ve E6 gibi çevre yollarına oldukça yakın bir konumda. Aynı zamanda çok yakında inşa edilen Anadolu yakasının en büyük hastanesi olacak Sancaktepe Şehir Hastanesi ne de oldukça yakın bir konumda. Ayrıcalıklı yaşam için fırsatları kaçırmayın.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.