Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Maltepe Konut Projeleri

Rönesans Maltepe

Rönesans Maltepe a


İstanbul Maltepe bölgesinde eskiye özlem ile yeninin muhteşem tasarımı bir araya gelmekte… Rönesans Maltepe, mimari yapılar arasında kalitesi ile diğerlerinden ayrılan en güzel çoklu konut projelerinden biri…

Rönesans Maltepe Proje Görselleri

Rönesans Maltepe Nedir? Bu sorunun cevabına ilişkin kabaca şu ifadeyi kullanabiliriz: İstanbul Anadolu Yakası içinde yer alan sadece Rezidans değil, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan toplu yaşam projesidir. Rönesans Maltepe, Piazza Karma Kullanım Projesi içinde inşa edilmiştir.Formun Altı

Rönesans Maltepe projesi içinde yer alan birçok yapı bulunduğunu ifade etmiştik. Rönesans Maltepe içinde bulunan yapılar şunlardır:

  • Sitenin içinde ve orta bölümünde yer alan restoranlar ve kafeler,
  • Açık havuz
  • Sosyal etkinlik alanları gibi birçok yapı proje içinde yer almaktadır.

Rönesans Maltepe Kat Planları

Rönesans Maltepe sosyal etkinlik alanları içinde konser ve sinema gibi farklı etkinliklerin bulunduğu yapılar mevcuttur. Çeşitli eğlence programları da Rönesans Maltepe sosyal etkinleri içinde yer almaktadır.

Rönesans Maltepe ulaşım olanakları açısından yaptığımız inceleme yapılardan en kolay ulaşım sağlanan noktaları tespit etmemizi sağlamıştır. Bu noktalar şunlardır:

  • Sabiha Gökçen Hava Limanı
  • Kadıköy
  • Allianz Tower
  • Bostancı İDO İskelesi
  • Maltepe Sahil Parkı
  • Anadolu Adliye Sarayı

Rönesans Maltepe Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=TiE48HV2aL0″ width=”900″ height=”900″]

Rönesans Maltepe çocuk oyun alanları, güvenli ve huzurlu çocuk eğlence alanları olarak bildirilmektedir. Site içinde yer alan çocuk parkları sayesinde çocuklar evlere kapalı kalmadan güvenle oyun oynayabilmektedir.

Rönesans Maltepe spor alanları sayesinde site içinde yaşayan ya da çalışan kişiler, spor salonu arama derdinden kurtulmaktadır. Sağlıklı yaşamak ve fazlalıklarından kurtulmak isteyen tüm site sakinleri için Rönesans Maltepe içinde yer alan spor alanları en ideal yerdir.

Bütün büyük siteler içinde olduğu gibi Nidapark Kayaşehir içinde de araç park yerleri bulunmaktadır. Rönesans Maltepe ile araçlar için güvenli park yerleri oluşturulmuş olması, kişileri araçlarını bırakmak için yer arama derdinden kurtarmaktadır. Ayrıca araçlarına zarar geleceği korkusu da araç sahipleri için tarihe karışmaktadır.

Rönesans Maltepe Nerede

Gerek alışveriş merkezi gerek kültürel etkinlik merkezleri ile Rönesans Maltepe Etrafından Keyifli zaman geçirilecek mekânlar boldur. Bu sayede kısıtlı zaman içine daha çok etkinlik sığdırmak isteyen birçok site sakini katılmak istedikleri etkinlikleri kaçırmamaktadır.

Yaz günlerinde uzağa gitmeden sıcaktan bunalmadan keyif yapmak isteyenler için Rönesans Maltepe Havuz keyfi mükemmel bir seçenektir. Rönesans Maltepe projesi içinde yer alan rezidans yapılar dışında birçok iş yeri çalışanı da bu konforun tadını çıkarabilmektedir.

Rönesans Maltepe Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 58 m² 451.000 ₺
2+1 101 m² 1.368.000 ₺
3+1 150 m² – 212 m² 1.638.000 ₺

Sadece konut yapısı değil, iş yeri ve alışveriş merkezinin birleşiminden oluşan Rönesans Maltepe Genel Yapısı hakkında şu bilgilere ulaşmaktayız:

Konut tipleri 1+1 ve 2+1 özellikli olarak ifade edilmektedir. 2+1 iki katlı evlerde üst katta yatak odası ve banyo, alt katta ise mutfak ve salon bulunmaktadır. Ayrıca 3+1 şeklinde yapılan daireler de bulunmaktadır.

Yapılar içinde yer alan AVM ve ofis çalışanlarının yaklaşık olarak AVM için 3500 kişi, ofis için ise 1500 kişi olduğu vurgulanmaktadır. AVM içinde 20 katlı ofis bloğunun yer alacağı vurgulanmaktadır.

Kültürel etkinlik ve toplantı salonunun bulunması, lobi kısmının yer alması ve özel tasarımlı ofis alanları ile Rönesans Maltepe toplu yaşam projelerinde farkını ortaya koymaktadır. Ferah yaşam alanları sağlaması ile Rönesans Maltepe ilgi odağı olmaktadır.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.