Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Kartal Konut Projeleri

Royal Garden KartalRoyal Garden Kartal, Royal Group tarafından Kartal’da inşa edilen bir yaşam projesidir. Royal Garden Kartal, 3.50m kat yüksekliğine sahip ferah daireleri,eşsiz Prens Adaları manzarası, 11.000 m² lik net peyzaj ve ortak kullanım alanı, dört mevsim kullanılabilir açılır-kapanır yüzme havuzu, kreşi ve daha pek çok benzersiz konfor özellikleriyle oldukça iddialı bir konut projesi olarak yükseliyor. Özellikle yeşil alanlarının fazlalığı gurur kaynağı olan projede % 80  yeşil alan oranı bulunuyor.

Royal Garden Kartal Proje Görselleri

Royal Group yıllardır inşaat sektöründe sayısız başarılı projelere imza atan oldukça köklü bir firmadır. Önceki oldukça başarılı projelerini sayacak olursak Royal Elit Maltepe, Sky Blue İstanbul, Sky Comfort, Sky Box… gibi daha bir çok başarılı üst düzey projeyle karşılaşabiliriz. Royal Group, insana ve kent hayatının dinamiklerine uygun mimari çözümler üretmek için yola çıktığını söyleyen bir şirket özelliği taşıyor. İşte bu sebeple bütün projelerinin merkezine insanın mutluluğunu koyduklarının ve ‘önce insan’ sloganını kullandıklarını görebiliyoruz. Bu proje de de toplamda 13. 800 m2  lik bir alanın % 80 inini sadece yeşil alanlara ayırdı. Bu sayede insanlar daha rahat ve mutlu bir yaşam sürebilecek. Temel prensip olarak amaç insanların yaşam standartlarını üst seviyeye çıkartmak olduğu için bütün sosyal imkanları da Royal Garden Kartal sakinlerinin ayağına getiriyor.

Royal Garden Kartal Kat Planları

Royal Garden Kartal projesinde bir çok farklı özellikte ve boyutta daire seçenekleri bulunuyor. Fakat dairelerin her birinde ortak olan özelliklerden bahsedelim öncelikle. Örneğin her daire arasında 3.5 m brüt kat yüksekliği var. yüksek güvenlikli, çok noktadan kilitlenen ve parmak iziyle açılan daire kapısı, ahşap kaplama, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar.

Royal Garden Kartal Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=7ol5Ug8oJK0″ width=”1600″ height=”1600″]

Ankastre cihazlar ile donatılmış kullanışlı mutfak, daire tipine özel olarak tasarlanmış portmanto, akıllı ev otomasyon sistemi, ortak alan kameralarının daire içinde TV’ den izlenebilmesi imkanı, multi sistem klima; salonda hazır ünite, yatak odasında altyapı, 5+1 daire tipi için özel tasarlanmış, ebeveyn banyosu içinde jakuzi, daireniz ile güvenlik arasında telefon bağlantısı, kat istasyon sistemi sayesinde istediğiniz an dairenizde sıcak su imkan, her odada standart, ısıya duyarlı yangın alarmı ve söndürme sistemi, asansörle direkt ulaşım sağlayabileceğiniz, her daire için özel olarak ayrılmış bir adet otopark alanı, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri için iki adet otopark alan hakkı, her daire için özel olarak ayrılmış 2.00m² depo alanı gibi bir çok yüksek yaşam standardı sağlayan özellikler mevcut. 1 + 1 den 5 + 1 Dubleks dairelere kadar bir çok seçenek mevcut.

Royal Garden Kartal Nerede

Royal Garden Kartal projesi yaşam standartlarının artırmayı planlarken en fazla özen gösterdikleri alanlardan bir tanesi de sosyal yaşam alanlarıdır. Bundan dolayıdır ki toplam proje alanının % 80 i sırf yeşil alanlara ayrılmıştır. Bu alanlar içerisinde oyun parkları, süs havuzları, dinlenme alanları, açılır kapanır yüzme havuzu, çok amaçlı kapalı spor salonu, barbekü alanları, yürüyüş ve koşu için parkurlar, kafeler, kreş gibi bir çok imkan bulunmaktadır. Spora verilen önemi açılır kapanır yüzme havuzu ve aynı zamanda hem kapalı spor salonu hem de çok amaçlı bir açık hava spor salonu inşa edilmesinden anlıyoruz. Ne de olsa yüksek standartlarda ve sağlıklı bir yaşamın sırrı spor yapmaktan geçer. Royal Garden Kartal projesi şehrin ortasında yaşam standartlarınızı yukarı çekerek size yeşil alanlarında nefes aldıracak. Bu fırsatı kaçırmamak için acele edin.

Royal Garden Kartal Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 79 – 89 447.000 ₺
2+1 107 – 179 613.200 ₺
3+1 158 989.000 ₺
4+1 239 – 249 2.200.000 ₺
5+1 SATIŞLAR TAMAMLANDI

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.