Konut Proje Firmaları

Seha Yapı

Seha Yapı Konut Projeleri a


Seha Yapı, Konya’da ve çeşitli şehirlerde en güzel yapı projelerini hayata geçiren bir mimari firması ve satış ofisi olarak ihtiyaca yönelik en güzel yapıların inşasını sağlamaktadır. Konya merkezli olarak hizmet veren ve şu anda faaliyet gösteren Seha Yapı, Kule Site, Adese gibi ticari merkezlerin projesini ve üretimini gerçekleştirmiştir. Seha Şelale Konutları, Seha Bahar Evleri, Seha Yasemin Evleri gibi birçok konut projesi de Seha Yapı imzası taşımaktadır.

Seha Yapı konut projeleri, sakinleri için en kaliteli hayat standartlarını belirlemektedir. Konya yapı firması, insanların ihtiyaç duyduğu ferah alanları şehrin merkezinde taş yığınları oluşturmadan, ruha ve göze hitap ederek oluşturmaktadır. Seha Yapı farkı, proje çizimlerinden bahçe tasarımlarına, çocuk oyun alanlarından alışveriş merkezlerine, spor tesislerinden kültür merkezlerine, kapalı veya açık otopark alanlarından yeşillikle dolu bahçelere birçok oluşumdan belli olmaktadır. Bozkır yaşantısını göl kenarında yaşanan bir kasaba yaşantısına çeviren projeler, hazır projeler ve yapımı devam eden projeler için Seha Yapı internet sitesi üzerinden inceleme yapabilirsiniz. En güzel ev projelerini hayata geçiren yapı firması, şehrin bunaltıcı havasından insanları hayatlarının sonuna kadar kurtarmayı amaçlamaktadır. Yeşilliklerle süslediği bahçeleri ile oldukça büyük tasarlanan yapay havuzları sanki bir şelale kenarında geziniyormuş izlenimi edinmeyi sağlamaktadır.

Seha yapı inşaatı devam eden konut projeleri sayesinde ev almak isteyen kişilerin, çizilmiş projelere göz atarak alacakları evin tasarımında aktif rol almalarını sağlamaktadır. Nasıl bir eve sahip olacaklarının bilgisini almak ve Seha Yapı kalitesi ile tanışmak isteyen herkes firmanın satış ofisini ziyaret edebilir. Seha yapı, sizin için tasarladığı projelerle sadece bir ev değil, evin yanında bulunmasını istediğiniz ve çoğu zaman da yol kat ederek ulaşmak zorunda kaldığınız birçok merkezi bir araya getirmektedir.

Seha Yapı yaşamın başladığı konut projeleri de firmanın yapacağı projeler için referans ve teminat eşdeğerindedir. Bu projeler arasında yer alan saklı kent güzelliğindeki site yapıları Beyaz Zambak Konutları, Meram Divan Park, Defne Konutları, Orankent Konutları ve daha birçok proje yer almaktadır. Sıradan apartman evler olmaktan çok uzak olan bu site yapıları, günlük hayatın koşturmacasında hayatınızı kolaylaştıracak birçok tesis, yapı ve alışveriş platformunu ayağınıza getirmektedir.

Seha Yapı Ticari Projeler içinde en ilgi gören ve insanların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş olanlar: Seha Kule Konaklar Ticari Alanları, İrent Otomotiv, Seha Panorama Konutları Ticari Alanları, Selva Gıda AŞ vb. İhtiyaçlara yönelik olarak inşa edilmiş en kaliteli ticari ortamlar Seha Yapı farkını taşımaktadır.

Seha Yapı Kamu Taahhütlü Projeler içinde de kendi imzasıyla ve farkıyla sizin için şu projeleri üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Meram Toki Halk Sağlığı, Konya Yazır Toki, Düzce Toki, Kırşehir Toki, Meram Toki Cami, Konya Fuar Alanı, Kırşehir Neşet Ertaş Kültür Merkezi vb… Seha Yapı, halk sağlığı, kültürel etkinlik ihtiyacı, barınma ihtiyacına yönelik olarak devletle ortak projeler de üretmektedir.

Seha Yapı Lokasyon olarak 4 ayrı yer belirtir. Yani satış ofislerine ulaşmak isteyenler için iki ayrı şehirde 4 satış ofisi bulunmaktadır. Seha Yapı satış ofisi adresleri:

1.Selçuklu Konya, Musalla Bağları Mah. Kule Plaza Kat: 4 (Merkez) (444 73 42)

2.Meram Konya, Zermeram Satış Ofisi Kozağaç Mah. Yeşil Bursa Sokak No: 8 (444 73 42)

3.Selçuklu Konya, Kanyon Park Yazır Mah. Ardıçdalı Sokak No: 24 (444 73 42)

4.İstanbul, Hürriyet Bulvarı Oyak Kent Yanı Başakşehir Mahallesi (0212 504 50 50)

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.