Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Pendik Konut Projeleri

Selective Port

Selective Port a


Alper İnşaat farkıyla ortaya çıkarılan proje Selective Port, göze hitap ettiği ölçüde gönle de hitap etmektedir. İçinde bulunan birbirinden güzel yapıları sayesinde hayatı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Gerek yeni evliler gerek çocuk sahibi aileler kendilerine uygun büyüklükte güzel evlere Selective Port projesi sayesinde kavuşabilirler. Görüp görülebilecek en kaliteli site yaşantılarından biri bu proje ile ilgilerine sunulmaktadır.

Selective Port Proje Görselleri

Selective Port ile güvenli çocuk oyun alanları bulunması, birçok ailenin isteğini karşılayan bir özelliktir. Çocukların günümüzde evlere hapsolması ve bu nedenle çok hırçın bir yapıya bürünmesi sık rastlanan bir şeydir. Ancak site yaşantısı çocuklar için bu güvenilir oyun ortamını dışarıda sağlamaktadır. Ayrıca çocuklara özel oyun odalarının bulunuyor olması da Selective Port farkını bir kez daha ortaya koymaktadır. Güvenilir ve huzurlu aile yaşamı sağlayan alanların bir arada bulunması proje yapılanmasının neden bu kadar tercih edildiğini açıklamaktadır. Şehir hayatında evlere sıkışıp kalmadan çocuk büyütmenin keyfini çok seveceksiniz.

Selective Port Kat Planları

Selective Port ile havuz başı keyfi yapmak isteyenler için açık havuz bulunduğu da bilinmektedir. Açık havuz yapısı sayesinde şezlong ve şemsiye bulma sıkıntısı yaşamadan rahat bir şekilde yüzmek mümkündür. Güneşlenmek isteyen site sakinleri, istedikleri boş bir alanda keyifli bir güneşlenme ve dinlenme sağlayabilirler. Çocuklar için özel yüzme havuzu da bulunması site yapısı için avantaj sağlayan bir başka özelliktir. Özellikle çocukların güvenliği her alanda daha fazla önemsenmektedir.

Çok fazla yanmak istemeyenler şemsiye altında serin bir gün geçirmeyi sağlayabilirler. Güneşlenirken kitap okuyarak aynı zamanda zamanlarını kültürel bir aktiviteli ile değerlendirebilirler. Selective port havuz hizmeti verirken kullanılan açık havuzun temizliğini de önemsemektedir. Her yapı projesinde açık ya da kapalı havuz seçenekleri bulunmayabilmektedir. Bu yönüyle sıcak yaz günlerinde hiçbir yer aramaya gerek kalmadan yüzebilme avantajı Selective site sakinleri için mümkündür.

Selective Port Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=bwbN6HoqgPA” width=”1600″ height=”1600″]

Selective Port sayesinde kişilerin hayalini kurduğu huzurlu hayata kavuşmak pek de uzak değil… Bu kadar çok avantajı bir arada bulundurması, yaşam kalitesini yükseltmesi de diğer bir avantajdır. Spor salonları, yürüyüş yolu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlikli bir yapı bulunması projenin diğer özellikleri arasındadır. Konforlu bir yaşamın başlangıcı olan Selective evleri, tasarımları ile görenleri cezp etmektedir.

İstanbul’un en büyük yapı projeleri içinde lokasyon olarak da gayet uygun özelliklere sahiptir. Ev içinde banyolara duşa kabin kullanıldığı görülmektedir. Selective Port evleri gayet ferah tasarımı ile son derece huzurlu yaşam alanlarıdır. Her alanın kullanım ihtiyacına uygun şekilde en ferah renklerde ve şekillerde tasarlanmış olması dikkat çekmektedir.

Selective Port Nerede

Siteye girişte bulunan güvenlik sizin içeride gayet rahat ve güvenilir bir hayat sürmeniz için hizmet vermektedir. Girişte sizi ve misafirlerinizi karşılayacak olan bir lobi bulunması da seveceğiniz bir diğer özellik olarak ön plandadır.

Selective Port Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 55 m² 160.700 ₺
2+1 100 m² 287.650 ₺
3+1 138 m² 346.890 ₺
4+1 280 m² – 330 m² 456.982 ₺

Selective Port lokasyon olarak bakıldığında birçok toplu taşıma aracına yakınlığı ile bilinmektedir. Hem iç tasarımı hem de ulaşım olanaklarının kolaylığı sebebiyle proje, herkesin yaşamak isteyebileceği konfora işaret etmektedir. Site projesinin çevresinde hava limanı ve deniz otobüsü durakları yer almaktadır. Ayrıca hızlı tren ve metroya yakınlığı bulunması sebebiyle birçok ailenin kolaylıkla tercih edebileceği özelliktedir. Pendik ilçesinde bulunan yapı projesi en iyi ulaşım ağına sahiptir. Gerek alışveriş merkezlerine yakınlığı gerek ulaşım yollarına yakınlığı bir başka tercih sebebidir.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.