Arnavutköy Konut Projeleri Avrupa Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Soyak Konforia

Soyak Konforia a


Dünyanın en önemli metropol şehirleri arasında listelenen İstanbul’da yükselen yeni bir yaşam merkezi olan Soyak Konforia, Kuzey Bahçeşehir’de konumlanıyor. İstanbul’un merkezi olarak yeni lokasyonu olarak tanımlanan Kuzey Bahçeşehir’de bulunuyor olmasıyla birlikte Soyak Konforia pek çok açıdan sunduğu avantajlarla ön plana çıkıyor.

Soyak Konforia Proje Görselleri

İnşası yaşam alanı için ideal büyüklük felsefesiyle gerçekleştirilmiş olan proje, insan hayatının yaşamını daha özel hale getirme amacını benimsiyor. Toplamda 271 daireden oluşmasıyla birlikte projede her yaşam ihtiyacı düşünülerek daireler farklı konseptlerle tasarlanmış durumda. 2+1 dairelerden 4+1 dairelere kadar farklı büyüklüklere sahip olan dairelerde hem ara kat hem de dubleks seçenekleri de bulunuyor. Özel peyzaj alanın bulunuyor olması sayesinde, vakit geçirmek istenildiği her zaman doğanın içindeymişçesine rahatlık sağlanıyor.

Soyak Konforia Kat Planları

Hem açık hem de kapalı otoparkların içerisinde bulunduğu Soyak Konforia‘da ulaşım açısından büyük kolaylıklar sağlanıyor. Bahçeşehir’de bulunuyor olması itibariyle farklı noktalara ulaşabilme olanağını sunmasıyla birlikte hayatın içerisinde yolda geçen zaman kayıplarını engelliyor. Konforlu yaşam için her detayın düşünülerek oluşturulmuş bir proje olmasıyla Soyak Konforia minimal hatlarla bezenmiş olduğu gibi modern yorum katıldığını da dış cepheden gösteren yapıya sahip. Soyak Konforia dış cephe mimarisiyle huzurlu yaşamın göstergesi olduğu gibi iç mimarisiyle de hayatı konforlu bir şekilde tamamen rahat yaşayabilmeyi mümkün kılıyor.

Soyak Konforia Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=flwjrXPb9bA” width=”900″ height=”900″]

Soyak Konforia‘da yer alan sosyal tesisler güzel zaman geçirebilmek için değişilmez noktalar haline geliyor. Sosyal tesis olarak inşa edilmiş pek çok farklı alternatifin içerisinde yer alıyor olmasıyla birlikte hayatın her anında sosyal tesislere ulaşabilmek mümkün kılınıyor. Güzel zaman geçirebilme fırsatlarının oluşturulduğu noktalar olan sosyal tesislerde, hem bireysel hem de aile hayatına uygun bir yaşam konsepti yükseliyor. Basketbol sahası ve oyun alanlarının içerisinde bulunduğu bir proje olmasıyla, istenilen aktiviteler gerçekleştirilebiliyor. Güvenliğin her zaman ön planda tutuluyor olması sayesinde, şehir hayatının tam içerisinde bulunurken daha rahat ve daha konforlu yaşam standardına ulaşabilmek mümkün oluyor.

Soyak Konforia Nerede

Soyak Konforia projesi, Kanal İstanbul projesiyle komşu noktada bulunuyor olmasıyla birlikte yatırım amacıyla da tercih edilebilir durumda. Bahçeşehir’in aldığı yatırımların gün geçtikçe üzerine katarak devam etmesi sebebiyle İstanbul’un en özel noktalarından birinde yer alan Soyak Konforia projesi, odak noktası haline geliyor. Halihazırda bulunan yatırımlar sayesinde, yatırımcılar için Soyak Konforia benzersiz bir adres olmaya hazırlanıyor. Soyak Konforia’da dairelerin yatırımlık olarak tercih edilebiliyor olması sayesinde avantajlı ödeme teklifleri de sunuluyor.

Soyak Konforia Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 56 m² – 59 m² 248.000 ₺
2+1 A Tipi 86 m² – 94 m² 327.000 ₺
2+1 B Tipi 95 m² – 99 m² 355.000 ₺
2+1 Dubleks 94 m² – 141 m² 370.000 ₺
3+1 A Tipi 117 m² – 120 m² 421.000 ₺
3+1 B Tipi 132 m² – 140 m² 486.000 ₺
3+1 Dubleks 147 m² – 191 m² 538.000 ₺
4+1 193 m² 713.000 ₺
4+1  Dubleks 195 m² – 218 m² 725.000 ₺

Soyak Konforia’da 60 aya varan 0 faiz oranı bulunuyor olduğu gibi 120 aya varan 0,50 faiz oranları sayesinde daire satın alabilmek mümkün hale geliyor. Kuzey Bahçeşehir’de farklı bir yaşamın yükseldiği nokta olan Soyak Konforia resmi olarak LEED Yeşil Bina Sertifika adayı olarak da ön plana çıkıyor. Bina tasarımının özel olarak gerçekleştirildiği proje, hem kullanım hem de yatırım açısından sahip olduğu özel değerler sayesinde diğer projeler arasından sıyrılarak üst seviyeye ulaşıyor.

2+1 daireler 355 bin TL’den, 3+1 daireler 425 bin TL’den, 4+1 daireler ise 718 bin TL’den başlayan fiyatlarla projenin geniş alternatiflere sahip olmasını beraberinde getiriyor. İç tasarım açısından yeni nesil konsept kullanılarak oluşturulmuş olması sebebiyle, gün içerisinde veya gün sonunda dairelerde beklenilen yaşama sahip olabilmek oldukça kolay hale geliyor. Yaşama değer katan bir proje olarak değer kazanmasıyla beraber Soyak Konforia, Bahçeşehir’in en gözde yaşam projeleri arasında gösterilmeye aday konumda bulunuyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.