Avrupa Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Küçükçekmece Konut Projeleri

Tema istanbul

Tema İstanbul a


İstanbul’da hareketli ve gürültülü hayat içinde sakin bir mekân arayanlara Tema İstanbul ayrıcalığı büyük bir kurtarıcı… Tema İstanbul, site içinden çıkmadan birçok kişinin ihtiyaçlarının %90’ı karşılayabileceği mimari harikası site yapılarından bir tanesi…

Tema İstanbul Nedir?” diye merak edenler için kısaca şöyle açıklayalım: İçinde çocuk oyun odalarından yüzme havuzuna kadar birçok alan bulunan Avrupa’daki en büyük karma yapı projesi Tema İstanbul için kullanılabilir. Bu yazı içinde Tema İstanbul içinde yer alan yapılar, konut büyüklükleri, sitenin sakinleri için sağladığı avantajları yer almaktadır.

Tema İstanbul Proje Görselleri

Çocuklu ailelerinin yaşadığı iki temel problem bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi çocukların güvenli bir oyun alanı bulamaması ikincisi ise okulun eve uzak olmasıdır. Tema İstanbul Çocuklar için güvenli oyun alanları sağlamaktadır. Böylece çocuklar, sosyal hayattan uzaklaşmadan sağlıklı bir sosyal gelişim yaşayabilmektedir. Bunun yanında dışarıda başına bir şey gelecek korkusu olmadan site içinde güvenle çocukların oynayabilecekleri ve güzel vakit geçirebilecekleri alanlar bulunmaktadır.

Tema İstanbul içinde yer alan eğitim kurumları sayesinde çalışan anneler ve babalar çocuklarını güvenle okula gönderebilmektedir. Servis kullanma zorunluğu ya da mesafe problemi olmaksızın site içinde yer alan TED ve Bilfen Eğitim kurumları, kaliteli bir eğitim almalarını sağlamaktadır. Aynı zamanda mesafe uzaklığı nedeniyle yolda vakit harcanmaması ve yol yorgunluğu bulunmaması da çocuklar için kolay bir eğitim olanağı sağlamaktadır.

Tema İstanbul Kat Planları

Tema İstanbul site içinde sakinler için park yeri tahsisi sağlamaktadır. Sağladığı kültürel ve sosyal olanakların yanında Tema İstanbul Park etme sorununa çözüm de bulmaktadır.

İstanbul’un merkezi noktalarından birinde yer alan Tema İstanbul ile güvenlikli yaşam sürmek, sitenin özel güvenlik sistemi ve elemanları sayesinde oldukça kolay… Site sakinleri için tam koruma sağlayabilmek adına güvenlik kameraları ve güvenlik görevlilerinin bulunduğu site yaşamı için verilen detaylar arasındadır.

Tema İstanbul Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=DEitveHenL0″ width=”1600″ height=”1600″]

Tema İstanbul ile havuz keyfi yapmak isteyen site sakinleri, ayrıca bir spor salonuna ya da kapalı yüzme havuzuna gitmeye gerek kalmadan sıcak yaz günlerini serin geçirmektedir. Şezlong ve şemsiye hizmeti de alabilen Tema İstanbul sakinleri, yer bulamama gibi bir sorun da yaşamamaktadır.

Tema İstanbul Avantajı diğer sitelerle kıyaslandığında tam bir kompleks yapısında tasarlanmış olmasıdır. Yani içinde:

  • Spor salonu
  • Eğitim kurumları
  • Çocuk Parkları
  • Etkinlikler
  • Çeşitli yarışmalar yer almaktadır.

Site sakinleri hem zayıflamak hem de sağlıklı bir yaşam sürmek adına spor salonunda:

  • Futbol
  • Tenis
  • Basketbol
  • Fitness gibi çok amaçlı spor etkinleri yapabilmektedir.

Ayrıca bunların yanında dans, kapalı yüzme havuzu içinde kışın dahi yüzebilme avantajı yer almaktadır. Kültürel etkinler açısından da site yapısının çok aktif olduğunu görmekteyiz.

Tema İstanbul Nerede

Tema İstanbul Kültürel etkinlikler açısından da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. İncelediğimizde karşımıza çıkan etkinler fotoğraf yarışmaları, konserler, çeşitli yemek organizasyonları karşımıza çıkmaktadır.

Tema İstanbul içinde yer alan bu kadar çok şeyden bahsettik. Ancak Tema İstanbul ayrıca birkaç özelliği ile daha diğer sitelerden sıyrılmaktadır. Tema Plaza alışveriş merkezi sayesinde site sakinleri uzağa gitmeden yol yorgunluğu çekmeden alışveriş yapabilmektedir. Çevresindeki ve içindeki kafeler, restoranlar sayesinde istedikleri anda sevdikleri ile bir kafe buluşması düzenlemek site sakinleri için son derece kolaydır. Hayatta insanların ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi bulma olanağı Tema İstanbul ile sağlanmaktadır.

Tema İstanbul Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 66 m²  – 93 m² 506.000 ₺
2+1 92 m² – 129 m² 653.000 ₺
3+1 147 m² 920.000 ₺
4+1 177 m² 1.100.000 ₺
5+1 235 m² 1.600.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.