Meram Konut Projeleri

Temaşehir Konya

Temaşehir Konya a


Temaşehir Konya, Emlak Konut güvencesi ile konumlandırılmış olan bir projedir. Proje kapsamında müşteriler için 1+1’den 6+1’e kadar pek çok daire seçeneği sunulmaktadır. Meram bölgesinde bulunan bölge, Konya için oldukça önemli bir bölgedir. Konya Metrosu ve Yüksek Hızlı Tren de projeye oldukça yakın bir bölgede yer almaktadır. 42. cadde ve Meram spor kompleksinin proje yakınında bulunması da müşterilerin daha da ilgi göstermesine neden olmaktadır. 42. cadde pek çok markanın bir arada toplandığı bir alışveriş merkezi niteliğindedir ve çok büyük ilgi görmektedir. Bu nedenle de proje için bir artı oluşturmaktadır.

Temaşehir Konya Proje Görselleri

Proje kapsamında 2+1’den 6+1’e kadar pek çok daire tipi bulunmaktadır. Her dairenin kendine özgü metrekaresi ve kat planı bulunmaktadır. Ebeveyn banyoları ile daha da kullanışlı hale getirilen daireler, 127 m2’den başlamaktadır.

2+1 daire seçeneklerinde Salon, mutfak, ebeveyn odası, oda, banyo, koridor ve hol bulunmaktadır. Toplam 127,66 m2’den oluşmaktadır.

3+1 daire seçeneklerinde salon, mutfak, yatak odası, oturma odası, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, banyo, hol, koridor ve tuvalet bulunmaktadır. Toplam alan ise 173,19 m2’dir.

4+1 daire seçeneklerinde salon, mutfak, balkon, oturma odası, 2 adet yatak odası, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, hol, koridor, tuvalet ve işlik bulunmaktadır. Toplam alan ise, 205.67 m2’dir.

5+1 daire seçeneklerinde salon, mutfak, oturma odası, 2 adet balkon, misafir odası, 2 adet oda, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, banyo, hamam, tuvalet, işlik, koridor ve hol bulunmaktadır. Toplam alan ise, 260,32 m2’dir.

6+1 daire seçeneklerinde salon, mutfak, oturma odası, 2 adet balkon, teras, misafir odası, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, misafir banyosu, banyo+hamam, lavabo+tuvalet, 3 oda ve hol bulunmaktadır. Toplam alan ise 386,66 m2’dir. Tüm alanlar brüt olarak hesaplanmıştır.

Temaşehir Konya Kat Planları

42. Cadde Konya için oldukça önemli bir alışveriş alanıdır. Pek çok marka bu alanda bir arada bulunmaktadır. 163 adet dükkan, mağaza, restoran ve kafeteryadan oluşan alanda pek çok sosyal aktivite gerçekleştirmek de mümkündür.

Temaşehir Konya Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=z1FKdY3Ft_s” width=”1600″ height=”1600″]

Alışveriş sevenlerin ya da hafta sonunda yemek yemek ya da sevdikleri ile bir şeyler içmek isteyenlerin buluşabileceği bir noktadır. Sadece Konya için değil, Anadolu için de oldukça önemli alışveriş bölgelerinden biri olan 42. cadde, proje kapsamında en önemli noktalar arasında yer almaktadır.

Temaşehir Konya Nerede

Temaşehir, Konya’nın Meram bölgesinde 20.000 m2’lik bir alan üzerinde konumlandırılmıştır. Pek çok daire seçenekleri ile daha proje hayata geçmeye başlamadan büyük ilgi toplamıştır. Daire seçeneklerinin fazla olması da projeye ilginin artmasında oldukça önemli faktörlerden birisidir. Modern camilerin varlığı, ulaşım kolaylığı, çevresinde bulunan okullar ve alışveriş merkezleri ile Konya’nın odak noktalarından biridir.

Temaşehir Konya Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

2+1 127 m² 385.000 ₺
3+1 173 m² 530.000 ₺
4+1 205 m² 630.000 ₺
5+1 260 m² 930.000 ₺
6+1 320 m² 1.200.000 ₺

Yüksek hızlı trenin de Konya bölgesine gelmesi ile birlikte proje daha da değerlenmiştir. Yüksek  hızlı trene çok yakın mesafede olan proje ile Konya’nın her yerine ulaşım sağlayabilmek mümkündür. Her türlü toplu taşıma aracına yakın olacak şekilde planlanan Temaşehir ile şahsi araçlar için park sorunu da bulunmamaktadır. Araçlar açık ve kapalı otopark sistemi ile güvence altında tutulmaktadır.

Tüm bu artıların yanı sıra evler akıllı ev sistemi ile tasarlanmış, binalar son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Proje kapsamında site sakinlerinin güvenliği en üst düzeyde düşünülmüştür. Özellikle site giriş çıkışları için özel güvenlik görevlileri gerekli önlemleri almakta, binalar kamera sistemi ile takip altında tutulmaktadır. Proje içinde yer almak isteyen müşteriler için tüm ayrıcalıklar Temaşehir ile sunulmuştur.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.