Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Kartal Konut Projeleri

Teras Kule

Teras Kule a


DAP Yapı, hayata geçirdiği projelerle İstanbul’u önemli bir yaşam merkezi haline getirmeyi başarmış markalar arasında yer alıyor. Kartal’da, giderek genişleyen bir bölgeye yayılım gösterecek şekilde projelerin altına imzasını atan DAP Yapı, yeni projesi Teras Kule ile İstanbul’da yaşayanlara oldukça özel bir yaşam alanı deneyimini vaat ediyor. Teras Kule; rezidans, ofis, ticari üniteler ve bunlara ek olarak sosyal yaşam alanlarından oluşmasıyla beraber benzersiz manzarayı da sunuyor. DAP Yapı’nın kendisine özgün konseptine sahip olan projelerinden birisi olmasıyla beraber, Kartal’daki kentsel dönüşüm projesinin de merkez konumunda Teras Kule yer alıyor. Teras Kule, İstanbul’da en çok fark yaratan projelerden biri arasında gösteriliyor olmasıyla, vizyon açısından da son derece değerli bir yapı olduğunu tüm ihtişamıyla yansıtıyor.

Dap Yapı Teras Kule Proje Görselleri

Tasarımda ve teknolojide kullanılan üst düzey ürünlerle beraber, sınırları zorluyor. Standardın oldukça üstünde bulunan bir proje olarak İstanbul’a değer katıyor olması sayesinde ayrıcalıklı yaşam standartlarını alışılagelmişin dışına çıkarmayı başarıyor. Teras Kule projesinde; 364 rezidans, 11 mağaza ve 25 ofis bulunuyor. İki bloktan oluşan projede, bağımsız olarak yerleştirilen 400 ünite bulunuyor. Teras Kule’de alternatifler; stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak sıralanıyor. Daire tercihine göre seçeneklerde fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Mevcut seçenekler arasında hem aile yaşamına hem de bireysel yaşama uygun olarak yaşam alanlarının bulunuyor olmasıyla beraber, her ihtiyacın beklentisi cevaplanmış oluyor.

İstanbul’u yaşamak başlı başına çok özel deneyim olduğundan dolayı DAP Yapı ile hayata geçirilen Teras Kule size ve sevdiklerinize benzersiz bir İstanbul sunuyor. Teras Kule’deki Adalar manzarasıyla bütünleşen deniz manzarası, mükemmelliğin vazgeçilmez unsuru haline geliyor. Güneş, evin bir noktasından doğarak diğer noktasından batıyor. Yaşam alanlarının, konfor alanları olduğunun farkında olarak hayata geçirilen projede, teras da ayrıcalıklarla dolu olmasıyla ön planda yer alıyor. Jakuzi alternatifine sahip olan terasta, konfor ihtiyacına karşılığın alınabilmesi muhteşem detayların bir araya gelmesiyle ortaya çıkıyor. Harika manzaranın merkez noktasında yer almanın getirdiği benzersiz huzur Teras Kule projesiyle zirveye ulaşmayı başarıyor.

Dap Yapı Teras Kule Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=_ypwsAtmosg” width=”1600″ height=”1600″]

İstanbul’da coğrafi konum açısından son yılların en çok göz önünde bulunan noktalarından biri olan Kartal’da hayata geçirilen Teras Kule, her ayrıcalığının yanı sıra merkezi noktada bulunuyor olmasıyla önemli ulaşım merkezlerine oldukça yakın. Anadolu Yakasında yer alan birleşim noktasında yükselen projeden farklı noktalara geçişte ulaşım tipini seçmek bir zorunluluk haline gelmekten çıkıyor. İstenilen her noktaya farklı vasıtalarla ulaşabilmeye olanak sağlayan aksta yer alan Teras Kule, hayatın temposuna ayak uydurabilmede önemli bir rolü üstleniyor. Yeni Körfez geçişine sahip olmasıyla her noktaya yakın konumda bulunan Teras Kule projesi, hem İstanbul’u yaşayabilmeyi hem de ulaşım konusunda tüm engellerin ortadan kalkmasında tam anlamıyla benzersiz yapısıyla diğer yaşam merkezleri arasından sıyrılmayı başarıyor.

Dap Yapı Teras Kule Nerede

Teras Kule projesiyle beraber sadece hayata değil aynı zamanda yatırımlara da değer katılıyor. Kartal’ın kazandığı değer Teras Kule’ye de yansıyor olmakla beraber, yakın gelecek zaman içerisinde hayata geçirilecek projelerle beraber Teras Kule’nin merkezi konumu göz önünde bulunuyor.

Teras Kule’de yer alan stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 alternatiflerde fiyatlarda özel seçenekler sunuluyor. 36 aya varan vade farksız ödeme planı avantajını sunuyor olması Teras Kule projesindeki en büyük farklılıklardan biri olarak gözüküyor. Yüzde 5 peşinatla beraber 120 ay vade farksız ödeme kolaylığını sunan Teras Kule’de mevcut esnek avantajlardan herkes faydalanabiliyor.

Dap Yapı Teras Kule Fiyat Listesi

Daire Tipi m² Arası Fiyat
1+1 83 m² – 94 m² 823.000 ₺
2+1 150 m² – 230 m² 1.100.000 ₺
3+1 230 m² – 280 m² 1.800.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.