Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Kartal Konut Projeleri

Tual Adalar

Tual Adalar a


Tual Adalar Projesi TOKİ ve Emlak Konut güvencesi  ile muhteşem bir yaşam ortamı imkanı sunuyor. Yeşil ve şehrin harmanlanıp muhteşem bir yaşam alanına dönüştüğü Tual Adalar İstanbul gibi stresli ve kalabalık bir şehirde size doğa ile bu stresi atma imkanı sunuyor. Aynı zamanda Kartal’da bulunan Tual Adalar Projesi şehirden kopuk da değil. İstanbul’un her yerine ulaşım imkanları üst seviyede.

Tual Adalar Proje Görselleri

Temiz havası, yeşillik alanları ve şehrin göbeğinde bulunuşu ,ile herkesin hayali olan bir proje, Tual Adalar. Geçmişten günümüze bu alan hep önemli bir merkez olmuştur. Osmanlı dönemlerinde dahi padişahların kafalarını dinleyip, vakit geçirmek için kullandıkları bir alan olmuştur. Şimdi padişahlık sırası sizde. İstanbul’un en yüksek tepesinde, doğal güzellikler ve ağaçlar ile haşır neşir olurken bir yandan da muhteşem modern mimarinin tadını çıkartın. Tual Adalar projesi, temiz havası, muhteşem doğası ve bunun yanında modernizmi ile adeta cennet niteliğinde olan bir projedir. Osmanlı döneminde bu alan bir dinlenme ve avlanma alanı olarak hizmet vermekte idi. Bu muhteşem tarih ve doğa her noktada bu kadar uyumlu bir şekilde buluşmuyor. Şehrin stresi ve karmaşasından kaçanlar geçmişten beri bu alanı tercih ediyor. Bugün ise o alanda fevkalade bir proje yükseliyor.

Tual Adalar Kat Planları

Muhteşem doğa ile lüks modernizmi birleştiren ender projelerden biri olan Tual Adalar’da yaşam nasıl. Daireler oldukça ferah, şık ve konforlu son derece modern dairelerdir. Aynı zamanda yaşam alanı içerisinde çeşitli sosyal alanlar da bulunmaktadır. Bu sosyal alanlar içerisinde spor salonları, elektrikli araç dolum istasyonları, otoparklar, sauna odaları, parklar ve bahçeler, lounge alanları, kapalı havuzlar, süs havuzları ve daha birçok çeşitli lüks sosyal alan bulunmaktadır. Uzman iç mimarlar ile tasarlanmış ve amacına tam olarak uygun tasarıma sahip iç mekanlar ile gerçekten yaşamanın tadına varacaksınız. Tual Adalar’da İstanbul’da da doğayla iç içe yaşamak mümkün. Aynı zamanda Tual Adalar son teknoloji ürünleri doğayla harmanlamanın mümkün olduğunu gösteriyor.

Tual Adalar Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=355HoFrWDwc” width=”900″ height=”900″]

Tual Adalar Projesi lokasyon olarak İstanbul’un merkezi olan bir mevkide konuşlanmıştır. İstanbul’un bütün büyük merkezlerine çok kısa sürelerde ulaşmak mümkündür. Yürüme mesafesinde deniz yolları, metrolar veya otobüs hatları gibi her türlü ulaşım imkanı ile Tual Adalar eşsiz bir lokasyondadır. Bir insanın yaşam kalitesi bir nevi yaşam alanlarının aralarındaki mesafe ile ters orantılıdır. Bu mantık ile her yere sadece dakikalar içinde ulaşabileceğiniz Tual Adalar Projesi tasarlanmıştır.

Tual Adalar Nerede

Bu sayede vaktinizi yollarda geçirmeyecek, kendinize ve ailenize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Tual Adalar Projesi, Sabiha Gökçen  Havalimanı’na sadece 9 dakikalık mesafesi ile yine şehir dışına çıkacağınız zaman da zorlanmayacağınızın garantisini veriyor. Günümüzde özellikle İstanbul ‘da trafik büyük bir sorun olduğu için birçok insan demiryolu ile ulaşımı tercih ediyor. Tual Adalar bu bakımdan da avantajlı, Kartal metro istasyonuna sadece 3 dakika mesafede. Eğer yolculuğunuzu biraz daha keyifli hale getirip sabahları güzel havanın tadını çıkarmak istiyorsanız, martılara simit atmak için yalnızca 6 dakikalık mesafe kat etmelisiniz. Kartal İskelesi hizmetinizde. Tem ve E5 gibi  büyük otoyollar ve çevre yolları da oldukça yakın. Tual Adalar merkezi Tem Otoyolu’na yalnızca 12 dakika uzaklıkta. Aynı zamanda E5 karayoluna ise yalnızca 3 dakikalık mesafede.

Tual Adalar Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 71 – 91 333.000 ₺
2+1 114 – 151 510.000 ₺
3+1 133 – 178 598.000 ₺
4+1 183 – 202 1.016.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.