Avrupa Yakası Konut Projeleri Başakşehir Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Tual Bahçekent

Tual Bahçekent a


Tual Bahçekent Projesi Toki, Emlak Konut ve Dağ Mühendislik garantisi ile İstanbul’un yarını Bahçekent’te yükseliyor. Dağ Mühendislik toplamda 2 milyon m2 inşaat alanı ile ve 8000 konut inşası ile büyük bir hizmet vermektedir. Dağ mühendislik inşaat gibi  titizlik gerektiren bir sektörde 1997 den deri büyük bir özen göstererek hizmet vermektedir. 2015 ten beri İstanbul’da proje üreten Dağ Mühendislik, daha önce Tual firması ile birlikte Tual Adalar projesini de inşa etmiştir. Aynı zamanda inşaat sektörünün köklü firması Emlak Konut da bu projeye katılan bir diğer kurumsal firma özelliğini taşıyor.

Tual Bahçekent Proje Görselleri

Tual Bahçekent İstanbul’un yeni yeni gözbebeği haline gelen Bahçekent ilçesinde yükseliyor. Geleceğin İstanbul’unda geleceğin şehircilik anlayışını ortaya koyan Tual Bahçekent projesi muhteşem mimarisi ve uygun fiyatları ile göz kamaştırıyor. Bu muhteşem yaşam alanı toplamda 190 dönümlük bir alana konuşlanmış ve proje dahilinde tam 1.617 konut, 122 rezidans ve sosyal tesisleri ile kent içinde harika bir yaşam alanı sunuyor. Barındırdığı ticari üniteler, sosyal tesisler, sağlık, eğitim varlıkları ile gerçekten lüks bir yaşam için ihtiyaç duyulabilecek her türlü imkanı sağlıyor. Tual Bahçeşehir projesi İstanbul’un kuzeyinde muhteşem bir doğa ile uzman mimari anlayışını birleştirerek İstanbul’un yeni gözdesi olmaya istekli. Tual Bahçekent her bütçeye ve her aile yapısına göre 1+1 den 4+1 lere farklı daire çeşitleri ile hizmet veriyor.

Tual Bahçekent Kat Planları

Tual Bahçekent Projesi yarının İstanbul’u olarak nitelendirilebilecek bir çok insanın sahip olmak için çabaladığı bir konumda bulunmaktadır. Öyle ki artık İstanbul’da yeşil alan bulmak oldukça zorlaştı. Hem şehrin önemli noktalarına yakın hem de yeşillik içerisinde cennet misali bir yaşam Tual Bahçekent’te sizi bekliyor. Tual Bahçekent Projesi inşa edilirken daha önce İstanbul’un içerisinde yapılan hatalardan ders alınarak doğayı kent yaşamının içerisine sokmak hedefli ilerlenmiştir. Kullanılan bütün teknolojiler buna yönelik çevre dostu teknolojilerdir. Konum olarak ta harika bir konuma sahip olan Tual Bahçekent Projesi çılgın proje veya yüz yılın projesi olarak nitelendirilen Kanal İstanbul Projesi’ne oldukça yakın. Ayrıca bir diğer çılgın proje olan 3. Havalimanı Projesi’ne de oldukça yakın bu sebeplerden dolayı İstanbul’un geleceğine çok yakın diyebiliriz. Üçüncü köprü bağlantı yolları, TEM ve Kuzey Marmara otoyollarının kesişim noktasında bulunan Tual Bahçekent ile İstanbul’un bütün önemli merkezlerine oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirisiniz.

Tual Bahçekent Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=e2B1EgpY5GM” width=”900″ height=”900″]

Tual Bahçekent Projesi içerisinde yer almak gerçekten büyük bir şans. Burada, doğa ve modern yapı mimarisinin muhteşem harmanlanmış yapısında yaşamak herkesin hayalidir. Tual Bahçekent Projesi’nin  sloganı olan “Yalnızca bir ev değil başlı başına bir kent.” Sözünden de anlaşılacağı gibi ihtiyaç duyulan her şey proje dahilinde. AVM lerin de bulunduğu Bahçeşehir in merkezine sadece 3km uzaklıkta.

Tual Bahçekent Nerede

Kapalı yüzme havuzu, Sauna, Buhar odaları, Fitness salonu, Çocuk oyun parkları, Yürüyüs alanları, Kapalı otopark, Devlet okulu, Kreşler, Özel Hastane, Cami… gibi imkanları ile zaten proje içerisinde istediğiniz yaşamı yaşayabilecek olmanıza rağmen dışarıya kapalı bir yaşam da sürmemiş oluyorsunuz. Kanal İstanbul Projesinin 3.5 km uzağında kanal manzarasına yalnızca birkaç dakika uzaklıktasınız. Ayrıca İstanbul’un cazip parklarından biri haline gelecek Hayat Parkı her bloktan net bir şekilde gözükecek şekilde tasarlanmıştır. 160 bin m2 lik alanıyla Hayat Parkı da İstanbul’un gözdesi haline gelecektir. Tual İstanbul Projesi modern kent yaşamını doğa ile harmanlamak isteyen sakinlerini bekliyor.

Tual Bahçekent Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 76 m²  – 87 m² 295.000 ₺
2+1 130 m²  – 140 m² 450.000 ₺
3+1 160 m²  – 175 m² 510.000 ₺
4+1 196 m² 624.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.