İstanbul Konut Projeleri Sarıyer Konut Projeleri

Vadi İstanbul

Vadi İstanbul a


Vadistanbul projesi, İstanbul’u özel kılan her detayı yaşatmak için planlanarak oluşturuluyor. İstanbul’un farklı noktalarına kolay ulaşımın sağlanıyor olması sayesinde beklentilerin tamamı karşılanıyor. İstanbul’u farklı yaşayabilmeyi mümkün kılan kendine özgün yapısı sayesinde, hayatın tadını hissedebilmek benzersiz hale geliyor.

Vadi İstanbul Galeri

Şehir hayatının getirmiş olduğu yaşamdan uzaklaşmak isteyenler ve daha çok yeşil alanın içerisinde olmak isteyenler için çevresi yeşil alanlarla kaplı olan Vadi İstanbul, görsel açıdan kusursuz uyumun adresi haline geliyor. İstanbul’un vazgeçilmezlerinden olan Belgrad Ormanı’nı manzara olarak sunan Vadistanbul projesi, diğer tarafında Sadabad Deresi’ni bulunduruyor. Standartların çok üzerinde olmasıyla birlikte, nefes kesici özelliklerin buluşma noktası haline geliyor.

Vadi İstanbul Kat Planı

Vadistanbul; Teras, Bulvar ve Park olmak üzere toplamda 3 farklı etaptan oluşuyor. 424 bin M2’lik alan üzerine kuruluyor. 1900 konutla beraber, 103 M2 AVM, mağazaların içerisinde yer aldığı 760 metrelik uzunluğa sahip olan alışveriş caddesi bulunuyor. Şehir hayatının tüm gereksinimlerinin içerisinde yer alıyor olduğu gibi ofis alanı da bulunuyor. 20 bin M2 Home Office ile birlikte 5 yıldızlı 25.5 bin M2 otel Vadi İstanbul’un kalitesini zirve noktaya taşıyor. Geniş alana yayılmış olmasıyla birlikte konforu her noktasında hissettirmeyi başarıyor. Oldukça keyifli, huzurlu ve aynı zamanda kaliteli yaşamın odak noktasında bulunuyor olması sayesinde Vadi İstanbul projesi yenilikçi anlayışla sunuluyor.

Vadi İstanbul Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=gtud0z0xAkI” width=”1540″ height=”1600″]

Şehrin tam merkez noktasında başka bir İstanbul yaşayabilme anlayışına sahip olarak tasarlanan Vadistanbul Teras etabında 1.111 konut bulunuyor. Vadistanbul Teras etabında, hayatın içerisindeki temel ihtiyaçlardan daha genel ihtiyaçlara kadar pek çok ihtiyacın karşılanabilmesi adına özel bir düzen mevcut konumda. Anaokulu, kuaför, market, spor salonu, yüzme havuzları ve çocuk oyun alanları gibi farklı sosyal merkezlerin içerisinde yer alıyor olması sayesinde hayatın merkezi haline geliyor. Vadistanbul Teras, şehrin önemli noktalarına kolaylıkla ulaşabilmeyi mümkün kılıyor olması sayesinde kendisine özgün bağlantı ağına sahip. Ulaşım açısından Vadistanbul Teras içerisinde özellikle tam anlamıyla yaşam merkezi sakinlerinin en iyiyi yaşayabilmesi adına tasarım gerçekleştirilmiş durumda.

Vadi İstanbul Nerede

Türkiye’nin en büyük ve en önemli ofis kompleksi olma yolunda oldukça avantajlı fırsatlar sunan Vadistanbul Bulvar’da fark yaratan detaylar bulunuyor. Geniş, ferah ve aynı zamanda oldukça estetik bir ofis olanağını beraberinde getiren Vadistanbul Bulvar, İstanbul’un ana bağlantı noktalarıyla etkileşim halinde bulunuyor. 760 metre uzunluğuna sahip olan Alışveriş Caddesi’nde dünyanın önde gelen markalarına ait mağazalar yer alıyor. Vadistanbul’a özel havaray hattının kullanılabiliyor olması sayesinde ulaşım Vadistanbul Bulvar’da hayal edilenin ötesine geçiyor. Ofis kompleksi olarak hayata geçirilmiş bir proje olsa da sahip olduğu tüm özellikleri sayesinde önemli bir merkez haline gelmeyi başarıyor. Vadistanbul Bulvar’da, 103.000 M2’lik benzersiz bir AVM bulunuyor.  Hayata mola vererek alışverişin başladığı nokta olarak ön plana çıkıyor olması sayesinde sahip Vadistanbul Bulvar deneyimini ayrıcalıklı şekilde yaşayabilmek mümkün oluyor. Eğlencenin, kültürün ve sanatın ortak buluşma noktası haline geliyor.

Vadi İstanbul Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 69 – 90 519.000 ₺
2+1 130 – 148 841.000 ₺
3+1 165 – 184 1.010.000 ₺
4+1 202 – 244 1.289.000 ₺
5+1 305 2.381.000 ₺

 

Vadistanbul’daki yeni evinizde kendinizi hem Teras hem de Bulvar etaplarının içerisindeki benzersiz uyumla oldukça özel hissedeceksiniz. Vadistanbul’u ayrıcalıklı kılan her farklı özelliğini yaşayabilmenin mümkün olması sayesinde atılan adımların tamamı hayata açılan kapı haline geliyor. Vadistanbul Park, çocuklu aileler için özellikle mutlu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açmayı başarıyor. İhtişamlı görünümün yanı sıra aileler için geniş tasarlanmış olan daire seçeneklerinin Vadistanbul Park’ta yükseliyor olmasının her ayrıcalığı yaşanabiliyor. Özgün yapısı, tüm detayları ve çok daha fazlasıyla birlikte Vadistanbul her etabında İstanbul’un özel yaşam projesi haline gelmeyi başarıyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.