Avrupa Yakası Konut Projeleri Beylikdüzü Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Vadişehir Başakşehir

Vadişehir Başakşehir a


İstanbul’un Başakşehir semtinde konumlanmış olan proje büyük ilgi toplamıştır. Yatırım maliyeti 100 milyar dolar civarındadır. 3. köprüye olan yakınlığı, hastanelere yakın olarak konumlandırılmış olması da projenin tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır. İstanbul’daki en iddialı projeler arasında yer alan Vadişehir projesi, daha proje hayata geçmeden büyük ilgi görmüştür.

Vadişehir Başakşehir Proje Görselleri

Kanal İstanbul ve Kuzey Marmara Otoyolu da projeyi çevrelemektedir. Metro sitasyonu 3 dakikalık bir mesafede yer almakta ve site sakinlerine ulaşım kolaylığı da sağlamaktadır. Vadi manzarasına karşı kurulan Vadişehir projesi, balkon keyfi yaşamak isteyenlere eşsiz manzarası ile imkan sunmaktadır. Yeşillikler içinde kurulu olan projede aynı zamanda yapay gölet de bulunmaktadır.

Vadişehir Başakşehir Kat Planı

Proje kapsamında kullanıcılar için pek çok ayrıcalık sunulmaktadır. Bunların başında açık ve kapalı otopark hizmetleri yer almaktadır. Özellikle araçlarını güven içinde park etmek isteyen site sakinleri bu otoparklardan yararlanabilmektedir. Yangın tesisatı ve klima tesisatı ile tüm olası tehlikelere karşı önlemler alınmıştır. Yaz ve kış aylarında kullanıcılar klimalarını devreye sokabilmektedir. Sosyal tesis ve aktivite alanları sayesinde site sakinleri pek çok aktiviteyi ailecek gerçekleştirebilme lüksüne de sahiptir. Dairelerde son teknoloji ürünler ve yapı malzemeleri kullanılmıştır. Anahtar teslim olarak satın alınan daireler hemen oturulabilir vaziyettedir. Aynı zamanda bloklar deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır ve akıllı ev teknolojisine sahiptir.

Vadişehir Başakşehir Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=I0zikxRzcDo” width=”900″ height=”900″]

2+1 ile başlayarak daire seçenekleri değişiklik göstermektedir. Oda sayısı ve metrekare alanına göre değişiklik göstermektedir. 2+1 dairelerde salon, yemek odası, mutfak, balkon, ebeveyn yatak odası ve giyinme odası, çocuk odası, balkon, antre, genel banyo ve çamaşırlık bulunmaktadır. Oturma alanı ise 126.54 m2’dir.

3+1 dairelerde salon, yemek odası, oturma odası ve balkon, mutfak + Balkon, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, ebeveyn balkonu, çocuk odası, antre + Koridor, genel banyo ve çamaşırlık bulunmaktadır. Toplam alan ise 152.12 m2’dir.

4+1 dairelerde salon ve yemek odası, oturma odası, balkon, mutfak + Balkon, yatak odası + balkon, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, çocuk odası, antre + koridor, genel banyo ve çamaşırlık bulunmaktadır. 216.36 m2 ise toplam alanı oluşturmaktadır.

Vadişehir Başakşehir Nerede

Vadişehir Başakşehir projesi, TEM otoyoluna yakın bir mesafede yer almaktadır. Kuzey Marmara Otoyolu ve Olimpiyat Stadı projeyi çevrelemektedir. Metro durağı da tam projenin yan tarafında yer almaktadır. Toplu taşıma araçlarının yakın olması nedeniyle sitede oturanlar istedikleri yere istedikleri sürede gidebilme lüksüne de sahiptir. Ulaşım İstanbul bölgesinde oldukça sorun olduğundan proje detaylandırılırken bu sorunlar da düşünülmüştür. Bu nedenle de buradan daire satın almak isteyenlerin fazla talep göstermesinin nedeni ulaşım probleminin ortadan kalkmış olmasıdır.

Proje kapsamında sosyal yaşam oldukça canlıdır. Özellikle çevrede bulunan alışveriş merkezleri, cadde dükkanları, park ve bahçeler, yeşillik alanlar sosyal yaşam için daha da etkili bir haldedir. Çocukların bu tarz projelerde çok fazla düşünüldüğü de ayrı bir durumdur. Şehir hayatında yeterli aktivite sağlayamayan çocuklar için Başakşehir projesi kapsamında pek çok alan sağlanmıştır. Aktivite merkezi olmasının yanı sıra yeşillikler içinde bulunması ve sitenin tamamen güvenlik tarafından takip edilmesi de çocukların daha rahat hareket edebilmesine olanak sağlamaktadır.

Vadişehir Başakşehir Fiyat Listesi

Daire Tipi

Fiyat

2+1 645.000 ₺
3+1 740.000 ₺
4+1 1.187.000 ₺

Proje, 7’den 70’e herkesin ihtiyacını karşılayabilmektedir. Proje kapsamında asansör, yangın hizmetleri, diyafon, güvenlik ve kamera sistemi gibi ek özelliklerin yanında ankastre set de anahtar teslimi esnasında sunulmaktadır. Halen satışı devam eden daireler için ise müşteriler satış ofisi ile irtibata geçebilir ya da örnek daireleri görebilirler.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.