Avrupa Yakası Konut Projeleri Gaziosmanpaşa Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Viaport Venezia

Viaport Venezia a


İstanbul Gaziosmanpaşa’da tam anlamıyla fark yaratmayı başaran bir yaşam projesi olarak oldukça geniş kapsamlı olarak hayata geçirilen Viaport Venezia’da en özel deneyimlerin yaşanabilmesine olanak sağlayan standartlar sunuluyor. İtalyan mimari detaylarıyla bezenmiş olan alanların içerisinde yer aldığı Viaport Venezia projesi; ofis ve AVM’lerin bir arada bulunduğu ayrıcalıklı bir yaşam alanını sunuyor. 255.000 m2’lik konut, 25.000 m2’lik ofis ve 71.000 m2’lik ticari alanlar Viaport Venezia’nın temellerini oluşturuyor.

Viaport Venezia Proje Görselleri

58 m2 ila 382 m2 arasında değişkenlik gösteren 1.970 konutla beraber 200 mağaza Viaport Venezia’nın içerisinde yer alıyor. İstanbul’da son derece özel bir yaşam alanı olarak sunuluyor olmasıyla beraber Türkiye standartları göz önünde bulundurulduğunda da nefes kesen detayları sayesinde Viaport Venezia, kaliteli hayata sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olarak ön plana çıkıyor.

Venedik temasına sahip olan Viaport Venezia projesi, modern tasarım örneklerini başarılı bir şekilde yansıtmayı başarıyor olduğu gibi bir bütün olarak da oldukça özel olduğunu gösteriyor. Her noktası ayrı ayrı ele alındığında da benzersiz seçeneklerin içerisinde yer aldığının görülebiliyor olması, projenin neden özel olduğunu gözler önüne seriyor.

Viaport Venezia Kat Planları

Dünyanın önde gelen markalarının buluştuğu Viaport Venezia’da, açık hava AVM de yer alıyor. Viaport Venezia, ihtiyaç duyulan konfora ulaşabilme konusunda ayrıcalıklı fırsatlar tanıyan yaşam alanı olarak ön plana çıkıyor. 200’e yakın markanın bir arada bulunduğu bir merkezde olması sayesinde sosyal ayrıcalıklar sadece önemli markalarla sınırlı kalmıyor. Hayatı değerli kılan her detayın ve özgün konseptin düşünülerek tasarlanmış bir proje olmasıyla beraber Viaport Venezia aynı zamanda en şık restoranları da sunuyor. Viaport Venezia sakinleri, standartların üzerinde prestijli ve konforlu yaşama sahip olma avantajını yaşama konusunda her zaman öncelikli konumda yer alıyorlar.

Viaport Venezia Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=3pR0VUWp_KQ” width=”1600″ height=”1600″]

 Venedik konsepti denildiğinde akla ilk gelen detaylardan olan su kanallarının, Viaport Venezia’nın içerisinde yer alıyor olması da düşünülen önemli detaylardan biri olarak öne çıkıyor. Gondollarla gezinti yapabilmeye olanak sağlayacak şekilde tasarlanmış olan su kanalları sayesinde her zaman keyifli vakit geçirebilmek adına farklı tercihlerin yapılabilmesi mümkün hale geliyor. Venedik konseptinin her detayını içerisinde bulunduruyor olmasıyla beraber, yürüyüş yolları ve sokak aralarında bulunan genişlik 8 ila 12 metre arasında değişkenlik gösterecek şekilde planlanıyor. Sokak arası mağazaların yanı sıra modern ofislerin de içerisinde yer aldığı bir proje olarak ön plana çıkıyor olması sayesinde Viaport Venezia, renkli detayların bütünleşmesini sunuyor.

Viaport Venezia Nerede

Modern insan ihtiyaçları arasında bulunan her detay Viaport Venezia’da konumlanıyor. Fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları sayesinde her zaman fit ve sağlıklı bir yaşamın sağlanabilmesi mümkün oluyor. Günün yorgunluğunu en keyifli ve özel şekilde atılabilmesine olanak sağlayan buhar odası ve sauna seçenekleriyse, tüm stresten uzaklaşarak hayata odaklanabilmeyi mümkün kılıyor. Yaşamın merkezinde her detayın proje içerisinde entegre edilmiş olmasıyla beraber oyun sahaları ve çocuk parkalarının da bulunduğu bir proje olması sayesinde zamanı en iyi şekilde değerlendirebilmede ayrıcalıklı olanaklar tanıyor.

Viaport Venezia Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 65 m² 562.245 ₺
2+1 102 m² 1.120.209 ₺
3+1 133 m² 1.328.399 ₺
4+1 197 m² 1.702.220 ₺

Viaport Venezia’da insan hayatı için düşülen değerler sadece keyifli zaman geçirebilme alanlarıyla sınırlı kalmayarak 7/24 güvenlik de sağlanıyor. Kontrollü bir şekilde giriş ve çıkış yapılıyor olması sayesinde, proje içerisinde hem açık hem de kapalı otopark alanları bulunuyor. Misafirler için özel olarak tasarlanan misafir otoparkı ise ekstra olarak tasarlanmış olmasıyla benzersiz misafirlerin otopark sorunuyla karşı karşıya kalmasının önüne geçiyor.

 

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.