Avrupa Yakası Konut Projeleri Beylikdüzü Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Vira İstanbul

Vira İstanbul a


İstanbul içinde tam teşekküllü bir yaşam Vira İstanbul ile mümkün… Site sakinleri için sakin bir yaşam dışında kaliteli zaman geçirmeye olanak tanıyan yapılar bulunması da cabası…

Vira İstanbul Proje Görselleri

İstanbul’da istediği gibi ev konforunu bulamayanlar için: “Vira İstanbul Nedir?” sorusunun cevabını araştırdık. 1+1’den 4+1’e kadar      farklı planlarda tercih şansı tanıyan Vira İstanbul: şehir içinde orman havasını arayanlar için ideal bir yaşam alanıdır. Ayrıca çocuklarını uzak mesafede okula göndermek istemeyen aileler için sitenin yanı başında yer alan eğitim kurumları da biçilmiş kaftan niteliğinde… Kısacası Vira İstanbul gerek bekârlar gerek aileler için istenilen ev yaşamı, sosyal yaşam ve kültürel yaşam alanlarını bir arada bulundurmaktadır.

Vira İstanbul Kat Planları

Sitede yer alan 4 blok içindeki yapıların planı şu şekildedir:

 • A Blok 1+1 ve 2+1
 • B Blok 2+1 ve 3+1
 • C Blok 3+1 ve 4+1
 • D Blok 4+1

İçinde yaşayacak insanlar için hem güvenilir hem de konforlu bir hayat vaat eden Vira İstanbul içinde bulunan yapılar şunlardır:

 • Çocuk parkı
 • Spor Salonu
 • Yüzme Havuzu
 • Basketbol Sahası
 • Yürüyüş parkuru

Bunların dışında yapının çevresinde kolaylıkla ulaşım sağlanabilen yerler şöyle ifade edilmektedir:

 • Kavaklı Sahili
 • E – 5 Metro İstasyonu
 • Alışveriş Merkezi
 • Eğitim Kurumları

Vira İstanbul Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=bx5Sn3RVZak” width=”900″ height=”900″]

Çocuklu ailelerin çocukları için aradığı güvenilir çocuk oyun alanları, Vira İstanbul projesi içinde yer almaktadır. Sitede bulunan oyun parkı sayesinde çocuklarını güvenle oynayabilecekleri ve mutlu olacakları bir ortamda büyütme olanağı bu yaşam projesiyle mümkün… Dışarıda oynamak isteyen çocuklar güvensiz çevreler yüzünden evlere hapsolmaktadır. Ancak gerekli güvenlik sistemleri ile korunan Vira İstanbul site yapısı sayesinde çocuklu ailelerin gözü arkada kalmamaktadır.

Vira İstanbul Nerede

Vira İstanbul spor alanları, site sakinleri için ekstra masraf yapmadan ve ulaşmak için çaba sarf etmeden sağlıklı yaşam sürmelerine ortam hazırlamaktadır. Fitness salonu sayesinde bölgesel kilolardan kurtulmak, bütünüyle zayıflamak ya da sağlıklı bir yaşam için sürekli spor yapmak her zamankinden daha kolaydır. Ayrıca çeşitli spor dallarına yönelik sahaların yer alıyor olması da çoklu yaşam projesi için bir diğer avantaj olarak görülmektedir.  Bunların dışında yürüyüş ya da koşu yapılabilecek olan bir parkur da site içinde yer almaktadır.

Site yaşamının en güzel taraflarından bir tanesi de araçların park sorunu bulunmamasıdır. Vira İstanbul ile otopark sorunu da ortadan kalkmaktadır. Site sakinleri için ayrılmış özel park alanları sayesinde sakinler, araçları için park arama derdinden kurtulmaktadır.

Vira İstanbul ile keyifli zamanlar geçirmek isteyen site sakinleri, bunun için çok fazla seçeneğe sahiptir. Yazları havuz yerine deniz keyfi yapmak isteyenler hemen yanı başlarında yer alan Kavaklı Sahili’ne kolayca ulaşabilmektedir. Bunun dışında site yakınında yer alan metro ve diğer ulaşım araçları şehir içinde istenen yere ulaşmayı oldukça kolaylaştırmaktadır.

Vira İstanbul Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 70 m²  – 72 m² 253.470 ₺
2+1 103 m²  – 137 m² 306.153 ₺
3+1 172 m²  – 203 m² 601.336 ₺
4+1 194 m²  – 197 m² 683.400 ₺

Çoklu yaşam projeleri içinde sağladığı avantajlarla diğer site yaşantılarını solda sıfır bırakan Vira İstanbul Havuz keyfi ile de sakinler için muhteşem bir konfor sağlamaktadır.  Erkenden şezlong kapma derdi olmadan istenilen saatte havuz başında güneşlenme olanağı bulunmaktadır. Site sakinleri için yapılmış olan havuzun yanında bir de çocuklara özel havuz bulunmaktadır. Bu sayede çocukların da güvenle ve keyifle yüzebileceği ve ailecek güzel vakit geçirilebilecek bir ortam yaratılmaktadır.

Vira İstanbul her mevsime özel farklı etkinlik alanları ile ilgililerini beklemektedir.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.