Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Pendik Konut Projeleri

Vogue Kurtköy

Vogue Kurtköy a


AYSE Yapı tarafından hayata geçirilen Vogue Kurtköy projesi; 63, 64 ve 66 m2’yi kapsayan yaşam seçeneklerine sahip olmasıyla beraber hem gelecek için hem de yatırım için kaliteli olanakları beraberinde getiriyor. 6000 m2 alan içerisinde bulunan projede, Kurtköy’ün kaliteli yaşamı ön plana çıkıyor. Isı ve ses yalıtımına sahip olan duvarlardan, alüminyum kompozit cephesine ve altyapısına kadar her detay kalite standartlarını en yüksek seviyede tutacak şekilde proje içerisinde bulunuyor.

Vogue Kurtköy Proje Görselleri

Her daire için en kaliteli malzemelerin tercih ediliyor olması sayesinde Vogue Kurtköy sahip olduğu özgünlüğü korumayı başarıyor. İstanbul’un en çok değer kazanan bölgeleri arasında yer alan Kurtköy’de benzersiz yaşamın kapıları ardına kadar açılıyor.

Anadolu Yakası’nın gözde yaşam alanı Kurtköy’de mevcut olan projede, her detayın kalite standartları düşünülerek oluşturuluyor olması beraberinde oldukça eşsiz bir yapıyı beraberinde getiriyor. Tamamı 1+1 dairelerden oluşturulan proje, isteğe göre şekillendirilerek modüler sistem avantajıyla beraber 2+1 ve 3+1 olacak şekilde daireler de tasarlanabiliyor. Vogue Kurtköy, sahip olduğu ulaşım kolaylığıyla beraber İstanbul’un en avantajlı bölgelerinden birinde yükseliyor olmasının farkını her açıdan hissettiriyor. TEM’den ve Viaport AVM’den 2 KM uzaklığında bulunuyor olmasıyla beraber aynı zamanda Pendik Marina’dan da sadece 11 KM uzaklıkta bulunuyor.

Vogue Kurtköy Kat Planları

Yaşam merkezi olarak sunduğu avantajların yanı sıra İstanbul’un parlayan yıldızlarından biri olan Kurtköy’de yatırım için de oldukça büyük avantaj sunuyor. Öğrenciler ve meslek sahipleri tarafından yoğun ilgi gören dairelerin her biri, yoğun ilgiye sahip olarak dikkat çekiyor.

Vogue Kurtköy, yaşamın içerisinde aranılan her noktayı sunuyor olmasıyla beraber son derece gelişmiş sosyal olanakların bir arada bulunduğu bir proje olarak ön plana çıkıyor. Restoran, cafe, sauna, yüzme havuzu, fitness salonu, yürüyüş parkuru, oyun parkı ve sosyal tesisleriyle beraber her zaman istenildiği şekilde keyifli vakit geçirebilmede öncü rolü üstleniyor. Yaşam merkezi olarak sadece ev içerisinde değil aynı zamanda evin dışarısında da oldukça güzel zaman geçirebilmeye odaklı olarak geliştirilen tasarımıyla beraber, benzersiz detayların bir bütünleşmesi haline gelerek yaşama açılan kapı oluyor.

Vogue Kurtköy Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=jHV_hn2BEPI” width=”1600″ height=”1600″]

Lokasyon açısından Vogue Kurtköy, zaman kaybının önüne geçiyor olmasının yanı sıra istenilen her şeye kolaylıkla erişim sağlayabilmek adına detaylarla bezenmiş olduğunu da kanıtlıyor. 3000 m2’den oluşan alışveriş merkezinin Vogue Kurtköy’de yaşayanlar için sunuluyor olmasıyla beraber, alışveriş merkezi içerisinde 13 iş yeri bulunuyor. İhtiyaç duyulan her şey Vogue Kurtköy’de yaşayanların kolaylıkla ulaşabileceği şekilde tasarlanmış olmasıyla beraber, projenin farkını ilk andan itibaren yaşayabilmek de bu sayede mümkün kılınıyor. Modern yaşamın izlerini barındırıyor olmasıyla beraber Vogue Kurtköy başlı başına özgün yapısının her detayını benzersiz şekilde sunma konusunda da oldukça başarılı bir proje olmasıyla ön plana çıkıyor.

Vogue Kurtköy Nerede

Vogue Kurtköy 1+1 isteğe özel olarak genişletilebilir daireleriyle Kurtköy’de hayat kalitesini zirve noktasına çıkarmaya hazırlanıyor. Sosyal olanaklar ve daha fazlasıyla beraber insan hayatının değerli noktalarına dokunan her detayın projeye dahil edilmesiyle beraber mükemmel yaşam için gereken detaylar bir arada bulunuyor. Vogue Kurtköy ayrıcalıklarıyla beraber fiyat seçenekleri de oldukça makul seviyede tutuluyor. AY|SE Yapı tarafından üstlenilen projede metrekare başına oluşturulan fiyat seçenekleriyle beraber, her yaşam tipine özel olarak fark yaratan bir proje hayata geçirilmiş oluyor. Hem yatırımlık hem de kullanımlık olarak tercih edilebilecek Vogue Kurtköy daireleri, ne için tercih ediliyor olurlarsa olsunlar her zaman özel bir deneyim yaşanmasına olanak sağlıyorlar.

Vogue Kurtköy Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 63 m² 230.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.