Avrupa Yakası Konut Projeleri Gaziosmanpaşa Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

We Haliç

We Haliç a


We Haliç Projesi İstanbul’un eski kültürel dokusu ve modernizmi birleştiren bir yaşam projesidir. Haliç İstanbul’un en eski yerleşim projelerinden biridir. Bu mistik yapı ve tarihi güzelliklerin korunması en önemli ilkemizdir. We Haliç modern yaşam anlayışı ile mahalle kültürünü birleştirmeyi amaçlıyor. Yani başka bir değişle We Haliç’de modern ve benzersiz bir mahalle kuruluyor.

We Haliç Proje Görselleri

İstanbul’un mistik dokusu ile refah içerisinde bir aile yaşamını amaç edinmiş. İstanbul ve tarih sevdalıları We Haliç’de istediklerini bulacaklar. We Haliç Projesi fevkalade bir mahalle konseptli yaşam projesidir.

We Haliç Projesi eski semt ve mahalle kültürünü özleyenleri tekrar bu özlemlerini giderecek bir proje üretmek amacıyla hazırlanmış bir projedir. Eskiden çocukların sokaklarda oynarken çıkardıkları sesleri özleyenler, sokak aralarında gezinmeyi özleyenler, sokakların kedilerine hasret kalanlar için muhteşem bir tercih olacaktır. Özellikle bu projedeki her şey aile yaşamını iyileştirmek ve mahalle kültürünü tekrar yaşatmak amaçlı tasarlanmıştır. Eski İstanbul olarak sayılabilecek en önemli noktalardan biri olan Haliç’te eski İstanbul kültürünü yaşatmak gerekir. Bizler eğer eski kültürlerimize bağlı yaşarsak aynı bizler olarak kalabiliriz. Bu kültür bizim kimliğimizdir bir nevi. İşte We haliç bu muhteşem kültürel ve tarihi yolculuğa çıkmanın bir yolunu sizlere sunuyor. Zaten Haliç eskiden beri İstanbullunun uğrak merkezi olmuştur bu sebepten dolayı Haliç’te eski kültürü yaşatacak bir proje olması çok önemlidir. İşte We Haliç Projesi bu amaçlar ve bu manevi duygularla oluşturulmuş bir yaşam projesidir.

We Haliç Kat Planları

Haliç eski İstanbul anlayışının simgelerinden biridir. Çok eski zamanlardan beri her zaman İstanbullunun uğrak   yeri   olmuştur. Bu yaşam merkezinizde yaşarsanız sizin de semtiniz olacak Haliç semti İstanbul kadar eski sayılabilir. Haliç’e İngilizce’de Golden Horn olarak adlandırılıyor. Haliç semti hem tarihi olarak hem de manevi olarak çok zengin bir geçmişe sahiptir. Haliç yakınındaki semtleriyle birlikte eskiden beri İstanbul’un göz bebeği niteliğinde.

We Haliç Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Ex983Z8RxNI” width=”900″ height=”900″]

Osmanlı dönemlerinde dahi birçok önemli mescit ve türbenin bulunduğu Eyüp ve Haliç oldukça önemli bir konumda bulunuyordu. Eyüp Sultan Türbesi’nden kaynaklanan mistik ve manevi hava, Pierre Loti Tepesinin muhteşem manzarası ile her zaman İstanbul’un simge semtlerinden biri olmuştur. Haliç manzarası asırlardır gezginlerin ilgisini cezp etti ve o muhteşem manzarayı bir kez olsun görebilmek için aylarca yolculuklar yaptılar. Şimdi o eski büyü ve tarihi dokuyu koruyarak muhteşem Haliç manzarasına bir ömür boyu sahip olma fırsatı sunan We Haliç projesini kaçırmamalısınız.

We Haliç Nerede

We Haliç Projesi ile tam 1057 konut 27 dükkan tasarlandı. Toplam 11 bloktan oluşan proje tamamen eski mahalle kültürünü yaşatmak ve korumak üzerine kurulu. İstanbul’un hem merkezi olarak hem de tarihi olarak göz bebeklerinden birinde yaşamanın sayısız avantajı  var. En önemlisi İstanbul içerisindeki herhangi bir noktaya çok rahat ulaşım imkanı. Önemli noktalar oldukça yakın mesafede konumlanmış bulunuyor. Modern yaşam ve mimari tekniklerini Osmanlı zamanında uygulanan teknikler ile birleştirip olağanüstü harikalara ortaya çıkartan bu proje ile ihtiyaç duyduğunuz bütün sosyal imkanlara da sahip olacaksınız. İnşaat sırasında ve sonrasında kesinlikle doğanın ve tarihin hiçbir emanetine zarar verilmemiştir. Zaten doğa dostu özelliği ile Leed ND Gold sertifikasına aday olması en büyük göstergesidir. We Haliç Projesi uygun fiyatları, ferah ve sakin mahalle ortamı ile yeni sakinlerini bekliyor.

We Haliç Fiyat Listesi

Daire Tipi m² Arası Fiyat
1+0 40 m² – 42 m² 2.203.696 ₺
1+1 83 m² – 88 m² 415.526 ₺
2+1 88 m² – 105 m² 520.139 ₺
3+1 135 m² – 171 m² 864.193 ₺
5+1 280 m² 1.500.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.