Avrupa Yakası Konut Projeleri Bakırköy Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Yalı Ataköy

Yalı Ataköy a


Özyazıcı İnşaat tarafından hayata geçirilen Yalı Ataköy, Ataköy sahil şeridinde yer alan 72.864 m2’lik arazi üzerinde yer alıyor. Yalı Ataköy’de 16 katlı 5 blok bulunuyor olmasıyla beraber, her blokta özel bir yaşama kapı açılıyor. Toplam inşaat alanı 215.000 m2’yi kapsıyor ve 512 konuttan meydana geliyor. Yalı Ataköy yaşam projesinde konutların yanında 78 ticari ünite de mevcut.

Yalı Ataköy Proje Görselleri

Bakırköy Galeria AVM’nin hemen yan konumunda bulunan Yalı Ataköy projesinin denize sıfır noktasında bulunan konumu sayesinde, her açıdan eşsiz deniz manzarasına ulaşabilmek mümkün oluyor. Mimarisi, Alpar Mimarlık tarafından gerçekleştirilen yaşam projesi olarak ön planda bulunan Yalı Ataköy, oldukça prestijli tekliflerin de adresi haline geliyor. Denize sıfır konumunda bulunan 4 blokta, 2+1, 3+1 ve 5+1 daire seçeneklerine erişilebiliyor. Home ofis bloğu olarak tasarlanan blokta ise 1+1 ve 2+1 üniteler oluşturulmuş durumda.

Yalı Ataköy Kat Planları

Proje içerisinde karma yaşam alanı konsepti belirlendiğinden dolayı; konutlar, apart otel ve alışveriş tesisi ile iç içe yer alıyor. Yalı Ataköy’ün sunduğu en önemli ayrıcalıklardan birisi denize her katta manzarası olmasıdır. Ataköy sahilinin gözdesi olarak yükselen Yalı Ataköy projesinde, taşınmaya hazır olan tek proje tanımlaması da yapılıyor. Yalı Ataköy’den daire veya home ofis satın alanlar, hemen taşınabilme avantajına sahip olmalarıyla birlikte, bu ayrıcalığı da kusursuz şekilde yaşayabilme durumuna sahip hale geliyorlar.

Yalı Ataköy Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=lzMxDmtsFkw” width=”1600″ height=”1600″]

Yalı Ataköy’ün tasarımında kullanılan tüm malzemeler CE uygunluğuna sahip olduğu gibi uluslar arası düzeyde standartlara sahiptir. Her blokta Radye Temel sisteminin kullanılıyor olması, diğer yaşam projeleriyle arasındaki temel farklardan birisini de oluşturuyor. Doğalgaz kazanı temeline sahip olan merkezi ısıtma sistemi sayesinde, bütün bloklarda ısınma beklentileri karşılayacak şekilde gerçekleştiriliyor. Projede trafo merkezi ve jeneratörler bulunuyor olmasıyla birlikte, yaşamın hiçbir anının kesintiye uğramaması hedef alınıyor. 24 saat hizmette olan güvenlik görevlilerinin bulunuyor olmasıyla birlikte, Yalı Ataköy’de güvenliğe dair her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor.

Yalı Ataköy Nerede

Yalı Ataköy içerisindeki ortak kullanılabilir alanlar sayesinde hayata değer katılıyor. Yürüyüş yolları, çocuk oyun alanı, spor sahaları, yüzme havuzları, güneşlenme alanları, sauna, buhar odaları ve kapalı spor salonu sayesinde sağlıklı ve bununla beraber keyifli vakit geçirebilmek oldukça eğlenceli hale geliyor. Bir yaşam projesinden beklenen düzeyde her ihtiyacın eksiksiz olarak yerine getiriliyor olmasıyla birlikte sosyal alanların ortak kullanımı nezih şekilde gerçekleştiriliyor. Otopark alanları olarak hem kapalı hem de açık otoparkların proje içerisine entegre edilmiş olması sayesinde, yeterli sayıda araç kapasitesine ulaşılabiliyor.

 

Dış mekânlarda yer alan detayların yanında, Yalı Ataköy’de iç mekânların her birinde de ayrıcalıklı bir yaşam yükseliyor. Yüksek hızlı internet alt yapısı, telefon hattı ve anten bağlantı sistemi ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturuluyor. Kaliteli malzeme kullanımıyla oluşturulmuş olan iç mekânlarda ferah bir görünümün sağlanıyor olması sayesinde, yaşamın her anının keyfi çıkarılıyor. Banyo, WC ve mutfağa kadar her alanda Yalı Ataköy projesinin ayrıcalıkları gözler önüne seriliyor.,

Yalı Ataköy Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 66 m² – 99 m² 1.300.000 ₺
2+1 112 m² – 185 m² 2.300.000 ₺
3+1 214 – 285 m² 6.400.000 ₺
4+1 280 m² – 305 m² 6.950.000 ₺
5+1 300 m² – 317 m² 7.400.000 ₺
6+1 425 m² – 430 m² 8.560,00 ₺

 

Dairelerin genişliği her yaşama uygun olarak farklı metrekare oranına sahip olarak tasarlandığından dolayı, her isteğe yönelik olarak tekliflere ulaşabilmek mümkün hale geliyor. Ödeme seçeneklerinde mevcut olan geniş yelpaze sayesinde, fiyat tekliflerinin her biri için en iyi sonuçların elde edilebilmesi mümkün oluyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.