Avrupa Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Zeytinburnu Konut Projeleri

Yedi Mavi

Yedi Mavi a


İstanbul Zeytinburnu’nda konumlandırılmış olan Yedi Mavi projesi, deniz manzarasıyla göz doldurmaktadır. Özellikle tatil havası özelliği ile dikkat çeken Yedi Mavi, deniz severlerin buluştuğu noktalar arasında yer almaktadır. İstanbul’daki büyük emlak projeleri arasında hızla yerini alan projede Kalkavan Yapı, Gül Yapı ve Hasan Sever İnşaat ortaklığı da önem teşkil etmektedir.

Yedi Mavi Proje Görselleri

Ambulans hizmetlerinden özel rezidans hizmetlerine, veterinerden şoföre kadar pek çok ayrıcalığı içerisinde barındıran Yedi Mavi, 17 kattan oluşmakta ve 6 blok ile görülmektedir. 1+1 ile 5+1 arasında farklı daire seçenekleri ile kullanıcılarını bekleyen proje, büyük ilgi toplamaya da devam etmektedir. Bloklar arasında 60 metre gibi bir mesafe bulunması da özel hayat için büyük önem arz etmektedir. Birbirine rahatsızlık vermeden yaşamlarını sürdüren site sakinleri pek çok lüksün de tadına varmaktadır.

Yedi Mavi Kat Planı

Safir A Blok olarak adlandırılan blokta 4+1 daireler bulunmaktadır. brüt alanı 362 m2 olan dairelerde salon, antre, ebeveyn odası, yatak odası, ebeveyn giyinme odası, banyo, hol, portmanto, mutfak, ebeveyn giyinme odası, ebeveyn yatak odası +1 banyo, çalışma odası, WC, hol ve ikinci balkon bulunmaktadır.

Turkuaz C Blokta 4.5+1 daireler bulunmaktadır. 307,43 m2 olan dairelerde salon, antre, yatak odası + 1 banyo, çalışma odası, ebeveyn banyosu, işçi + Hizmetli odası, 2 adet banyo, portmanto, mutfak, 2 adet yatak odası, ebeveyn giyinme odası, hizmetli banyosu, hol, WC ve teras bulunmaktadır.

Lacivert E Blok olarak adlandırılan blokta da 4.5+1 daireler mevcuttur. 307.43 m2 olan daire planı, Turkuaz C Blok ile aynıdır.

Azur H Blok olarak adlandırılan blokta 1+1 dairelere yer verilmiştir. Dairelerde salon, antre, ebeveyn yatak odası, çamaşırlık, mutfak, ebeveyn giyinme odası, banyo ve balkon bulunmaktadır. Oturma alanı ise 83.94 m2’dir. Azur H blokta 2+1 ve 3+1 dairelere de yer verilmiştir.

Lapis I Blokta 2 adet daire tipi bulunmaktadır. bunlar 2+1 ve 3+1 dairelerdir. 223 ve 139 m2 oturma alanları bulunmaktadır.

Opal G Blok adı ile bilinen blokta ise 2+1 ve 3+1 dairelere yer verilmiştir. 139 ve 223 m2 oturma alanları bulunmaktadır.

Yedi Mavi Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=1JidAuMP96o” width=”900″ height=”900″]

Oldukça zengin bir görüntüye sahip olan proje içerisinde spa merkezleri, hamamlar, alışveriş merkezleri, cadde dükkanları gibi pek çok olanak bulunmaktadır. Aynı zamanda rezidans hizmetleri de site sakinleri için üstün hizmet sağlamaktadır. Bir diğer önemli nokta ise çocuklara ayrılan alanlardır. çocuk kulüpleri ve çocuk parkları sayesinde dışarıda rahatça oyun oynayamayan çocuklar güven içerisinde aktivitelerini sağlayabilmektedir. Tüm bu özellikleri ile Yedi Mavi daha proje hayata geçmeden büyük ilgi görmüştür. Halen de ilgisi süren dairelerden satın almak isteyenler satış ofisi ile iletişime geçebilmektedir.

Yedi Mavi Nerede

Site sakinleri havaalanına gitmek istedikleri takdirde proje kapsamında yer alan havayolu transfer hizmetleri ile kısa vadede ulaşım sağlayabilmektedir. Elektrikli araç şarj istasyonları sayesinde misafirler ya da site sakinleri araçlarını şarj edebilmektedir. Paket taşıma servisi ile alışverişten sonra görevliler site sakinlerine yardımcı olmaktadır. Spor alanları ile yine site sakinleri spor yapabilmekte, ailecek de salonlara katılabilmektedir.

Yedi Mavi Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 74 m² – 98 m² 1.250.000 ₺
2+1 110 m² 2.950.000 ₺
3+1 177 m² – 301 m² 4.000.000 ₺

Özel kurye, ambulans, rezidans hizmetleri, saatlik şoför hizmeti gibi ayrıcalıklar da proje kapsamında sunulan diğer detaylar arasında yer almaktadır. İstanbul’un önemli projelerinden biri olan Yedi Mavi, diğer projelerden çok daha farklı hizmetler sunarak ilk sıralara yerleşmeyi başarmıştır. Hala satışı devam eden dairelerden birine sahip olmak isteyenler de örnek dairelerden referans alabilme lüksüne de sahiptir.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.