Konya Konut Projeleri Selçuklu Konut Projeleri

Zermeram

a


Konya’da yeşilliğe özleme son veren proje Zermeram, kaliteli yaşam alanları ile hayatınıza değer katar. Çocuklar için güvenlikli alanların bulunduğu, yeşilliğe hasret kalmadan, balkonunuzdan güzel bir manzara izleme avantajına sahip olacağınız proje, mutlu bir hayatın kapılarını size açmaktadır. Doğa ile iç içe şehir içinde adeta bir saklı şehir hayatını, ayağınıza getiren site yaşantısı, ihtiyacınız olan birçok şeyi bünyesinde barındırmaktadır. Alışverişten eğlenceye, spordan kültür sanat etkinlerine pek çok şey, Zermeram projesi kapsamında Konya Meram’da en güzel site yaşantısının bir örneğini çizmektedir. Evleri ile ün salmış Meram ilçesinde bir evden çok daha fazlası Zermeram site yaşantısı içinde.

Zermeram Proje Görselleri

Zermeram Yeşil Vadi, sizi adeta Karadeniz’in eşsiz yeşilliklerine götürür. Eğlenceli bir oyun alanı olarak da kullanılabilecek olan Yeşil vadi, yetişkinler için özellikle bahar ve yaz aylarında en güzel dinlenme ortamıdır. Huzur veren görüntüsü ile yaratıcılığı arttıran ve göze hitap eden Zermeram Yeşil Vadi, şehir yaşantısında kimsenin bulamayacağı bir güzelliği ayağınıza getirmektedir. Konya şehir manzarasını ayaklarınızın altına seren Yeşil vadi sayesinde tüm şehrin krokisini bulunduğunuz yerden görebilirsiniz. Vadi yanındaki oyun alanı ise şehir yaşantısında çocuklarınızı eve hapsolmaktan kurtaracak en güzel yerdir. Yeşil vadi hem çocukların hem de büyüklerin mutlu olması için mümkün olan bütün zenginlikleri barındırmaktadır. Zermeram projesi içinde yer alan en güzel yapılardan biri olma özelliği Yeşil vadi için söylenebilir.

Zermeram Kat Planları

Zermeram Saklı Vadi, gerek görüntüsü gerek üstün mimari yapısı ile görenlerin ufkunu açmaktadır. Daha ilk bakışta kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan ve sanki bir şehir yaşantısı değil de küçük ve şirin bir kasaba yaşantısı sürüyormuşsunuz izlenimi uyandırır. Şehirde birçok kişinin yaşadığı ruhsal sıkıntıların kaynaklarından biri olan çarpık kentleşmeye karşı Zermeram Saklı Vadi, mükemmel bir planla oluşturulmuştur. Meram ilçesinde ihtiyaç duyacağınız her şeyi ayağınızın altına getiren Zermeram projesinin en güzel oluşumlarından biri olan Saklı Vadi, yapay göl manzarası ile bakanları kendine hayran bırakmaktadır.

Zermeram Altın Koy da projenin en güzel ürünlerinden bir tanesidir. Su sesleri eşliğinde yapılan bir yürüyüş, izlenen bir gösteri kendinizi büyük ölçüde dingin ve mutlu hissetmenizi sağlamaktadır. Işıklı su gösterileri de buna eklendiğinde büyüleyici bir gösterinin ortasında kendinizi bulmanız hiç de şaşırtıcı olmayacaktır.

Zermeram Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=J-kCWYHwtqs” width=”1600″ height=”1600″]

Zermeram Arasta AVM sayesinde istediğiniz ve almayı arzu ettiğiniz her şeye oldukça hızlı ulaşmanız mümkün olmaktadır. Canınız kahve istediğinde bir dost muhabbeti aradığınızda sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelmek için Arasta AVM size için birinci durak olmaktadır. Dilerseniz evden çıkmak istemediğinizde bir telefonla yemek ya da içecek servisi çağırmanız da mümkündür.

Zermeram Nerede

Zermeram sağlıklı yaşam merkezi sayesinde istediğiniz spor dalı ile düzenli olarak meşgul olabilirsiniz. Böylece enerjinizi yenileyerek harika hissedebilir ve gerek günlük yaşamda gerek iş yaşantınızda daha enerjik olabilirsiniz. Sağlıklı kilo vermek için düzenli olarak gidebileceğiniz üstelik de para vermeden ve zaman harcamadan ulaşabileceğiniz bu çoklu spor tesisi Zermeram kalitesi ile ayağınızın dibinde…  Zermeram projesi kapsamında oluşturulmuş olan çoklu tesis içinde sauna, spa, fitness, yüzme havuzu, Türk hamamı, tuz ve buhar odaları yer almaktadır.

Zermeram Fiyat Listesi

Daire Tipi m² Arası Fiyat
2+1 120 m² 304.000 ₺
3+1 132 m² 410.000 ₺
4+1 162 m² 487.000 ₺
5+1 217 m² 729.000 ₺
6,5+1 308 m² 835.000 ₺

Zermeram içinde yer alan birçok alan ve tesis sayesinde çoğunlukla çarşı ya da Pazar için uzak bir mesafe kat etme zorunluluğunuzu kaldırmıştır. Zermeram Lokasyonu gereği çevresindeki bütün yapılara 5 -10 dakikalık mesafelerle ulaşım olanağı sağlamaktadır. Alışveriş merkezi, spor tesisi, etkinlik alanları sayesinde uzak bir yerde alışveriş ya da etkinlik merkezi aramanıza gerek kalmamaktadır.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.